ANGUILLA YURTDIŞI KARGO

Anguilla Yurtdışı Kargonuzu Anguilla Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Anguilla Doküman gönderimi, Anguilla Dosya gönderimi, Anguilla Evrak gönderimi, Anguilla Pasaport gönderimi, Anguilla Numune gönderimi, Anguilla Paket gönderimi, Anguilla Hediye gönderimi ve Anguilla Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Anguilla acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Anguilla Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Anguilla gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Anguilla’ya sevki yapılır.
Anguilla Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Anguilla gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Anguilla acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Anguilla Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Anguilla DHL, Anguilla FedEx ve Anguilla UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Anguilla Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Anguilla kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Anguilla Kargo Takip Numarası, gönderiniz Anguilla’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Anguilla’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Anguilla gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Anguilla’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

ANGUILLA’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Anguilla Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Anguilla kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Anguilla koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Anguilla kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Anguilla kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Anguilla Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Anguilla’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Anguilla paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Anguilla yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Anguilla Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Anguilla Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.