ANGOLA YURTDIŞI KARGO

Angola Yurtdışı Kargonuzu Angola Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Angola Doküman gönderimi, Angola Dosya gönderimi, Angola Evrak gönderimi, Angola Pasaport gönderimi, Angola Numune gönderimi, Angola Paket gönderimi, Angola Hediye gönderimi ve Angola Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Angola acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Angola Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Angola gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Angola’ya sevki yapılır.
Angola Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Angola gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Angola acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Angola Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Angola DHL, Angola FedEx ve Angola UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Angola Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Angola kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Angola Kargo Takip Numarası, gönderiniz Angola’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Angola’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Angola gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Angola’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

ANGOLA’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Angola Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Angola kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Angola koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Angola kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Angola kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Angola Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Angola’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Angola paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Angola yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Angola Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Angola Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.