ANDORA YURTDIŞI KARGO

Andora Yurtdışı Kargonuzu Andora Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Andora Doküman gönderimi, Andora Dosya gönderimi, Andora Evrak gönderimi, Andora Pasaport gönderimi, Andora Numune gönderimi, Andora Paket gönderimi, Andora Hediye gönderimi ve Andora Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Andora acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Andora Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Andora gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Andora’ya sevki yapılır.
Andora Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Andora gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Andora acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Andora Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Andora DHL, Andora FedEx ve Andora UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Andora Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Andora kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Andora Kargo Takip Numarası, gönderiniz Andora’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Andora’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Andora gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Andora’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

ANDORA’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Andora Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Andora kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Andora koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Andora kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Andora kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Andora Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Andora’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Andora paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Andora yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Andora Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Andora Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.