AMMAN KARGO 

 AMMAN UÇAK KARGO 

Amman, Ürdün’ün başkentidir. Orta Doğu mutfağının tüm özelliklerini yansıtmaktadır. Amman mutfağı Arap ve bedevi kültüründen de etkilenmiştir. Ürdün mutfağında et ve hamur işlerine ağırlık verilmektedir ve çok derin bir mutfak kültürüne sahip değildir. Ürdün dünyanın en büyük zeytin üreticilerindendir ve genellikle yemeklerde zeytinyağı kullanılmaktadır. Ürdün’de en kolay bulabileceğiniz yiyecekler falafel, kebap çeşitleri ve ızgara etlerdir.  

Ürdün’de tatlı olarak genellikle şerbetli tatlılara yer verilmektedir. Baklava, helva, kadayıf ve künefe halk tarafından çok tercih edilen tatlılardır.  

Amman, Ürdün ülkesinin siyasi, ticari ve turistik açıdan en büyük şehridir. Amman’ın batısında bulunan bulvarlarda alışveriş yapabilir, şık restoran ve kafelerde rahat bir şekilde vakit geçirebilirsiniz. Bunun yanında Amman, dünyanın hâlâ yaşanılabilen en eski kentlerinin arasında yer almaktadır.  

Amman’ın en eski tarihi Taş Devri’ne kadar uzanmaktadır. Orta Doğu’da bugüne kadar keşfedilmiş olan en büyük Neolitik yerleşimlerden Citadel Tepesi (M.Ö.6500) Erken Tunç Çağı mezarları (M.Ö. 3300-1200) Amman’da yer almaktadır. 

Karg34 firması olarak, Amman Uçak Kargo hizmeti vermeye başladığı ilk günden bu zamana kadar her koşulda uygulamış olduğu uygun fiyat politikası ile kaliteli ve %100 güvenilir taşımacılık ilkeleri sayesinde sektörün ileri gelen firmaları arasında yer almaktadır.  

Kargo34 firması olarak geldiğimiz bu konum gereği Amman Uçak Kargo hizmetlerimizde siz değerli müşterilerimizin sorun yaşamadığı süreç planlaması için sevkiyatları titiz bir şekilde yapmaktadır ve organizasyonu adım adım gerçekleştirmektedir. Bunun yanında Amman Uçak Kargo hizmeti ile göndermek istediğiniz ürünlerinizi teslim edilesiye kadar takip etmekte, siz değerli müşterilerimizin kargolarının deforme olmaması için gerekli önlemleri almaktayız. 

 Amman Uçak Kargolarınızı sorun yaşamadan transfer etmek ve yüksek kaliteli bu hizmete uygun fiyatlarla göndermek için Kargo34 firması ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Amman Uçak Kargo hizmet bedelinin her bir gönderiniz için ayrı olmasının nedeni, kargoların birbirinden ayrı özellikler taşımasıdır. 

Amman Uçak Kargo ile transfer edilecek gönderinin ağırlığı, boyutu, parça başı ölçüleri gibi özellikleri fiyatı etkileyen özelliklerdir. Bunun yanında gönderilerin havalimanları arasında mı adresler arasında mı yapılacağı da fiyatları etkilemektedir. Kargo34 firması olarak, Amman Uçak Kargo hizmetinin fiyatlandırmasını yaparken de uygun fiyat uygulamaları doğrultusunda hareket etmekte ve kalitesinden taviz vermeden Amman Uçak Kargo hizmetini en uygun fiyata sunma amacıyla hareket etmektedir. Siz değerli müşterilerimiz Amman Uçak Kargonun gönderim fiyatını net bir şekilde öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. 

AMMAN HAVA KARGO 

Doğal kaynaklar bakımından komşu ülkeler kadar şanslı olmayan Amman, en çok gübre, tekstil, fosfat ve tarım ürünlerin ihracatını yapmaktadır. 2009 yılında Türkiye ve Ürdün arasında imzalanmış olan Serbest Ticaret Anlaşması sonucunda artan ticari ilişkilerin en önemli kısmı olan hava kargo hizmetinde görev alan Kargo34, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına iki şekilde yanıt vermektedir. Amman’a acil gönderiler için, özel kargo ve ticari alışverişlerde tercih edilmekte olan normal kargo hizmetimizdir.  

Boyut, ağırlık, genişlik veya ürün çeşitliliği gibi konularda çok yeterli imkanlar sunmuş olduğumuz, Amman Hava Kargo hizmeti için en ekonomik ücretlendirmeyi sunmanın gururunu yaşamaktayız. 

Tam zamanında gerçekleştirdiğimiz sevkiyatların siz değerli müşterilerimizin iş verimliliği ve prestiji bakımından önemini bilmekteyiz, havayolu taşımacılığında da uzmanlığımızı göstermekteyiz. Geniş acente ağımız sayesinde tüm kargolarınızı dünyadaki önemli ticari noktalara hava yolu ile kolay bir şekilde taşımaktayız. 

Amman’a evrak, dosya, doküman, numune, paket, ithalat ürünleri gibi pek çok ürünü hızlı ve kolay bir şekilde Kargo34 ile gönderebilirsiniz.  

Tüm Amman Hava Kargo hizmetlerimiz Kapıdan Kapıya Taşıma esasına göre ayarlanmıştır. Birçok Amman Hava Kargo servisi gibi havaalanında teslimat yapmamaktayız. Doğrudan istenilen adrese teslimat gerçekleştiriyoruz. 

Amman Hava Kargo, zaman bakımından hassasiyet taşımayan ve belli bir süre içerisinde ulaşması gereken kargolarda, ekonomik yönünü de hesaplayacak olursak tercih edilen gönderi türüdür. Hava Kargo taşımacılığı gönderilen ülkeye göre farklılık göstermektedir. Hava Kargo taşımacılığında belli bir kg hacminin altında kalan her paket çeşitli ülkelere ekonomik bir şekilde gönderilemez aynı şekilde getirtilemez. 

Çözüm ortaklarımız, Havayolu ile gümrüklü veya gümrüksüz her türlü gönderiyi takip etme seçeneğine sahiptir. Amman Hava Kargo çıkışlarında kullanılan acente ve havayolunun kargo takip sitemi bulunmaktadır. Bu yönde gönderi yapan kurumsal ve bireysel her müşteri bu bilgileri gönderici Kargo34 firmamızdan talep edebilir ve kargosunu ne durumda olduğunu havayolu sisteminden takip ederek görme fırsatı bulabilir. Firmamız kargonun çıkış aşamasından teslim edilme aşamasına kadar geçen süredeki tüm kritik bilgileri müşterileri ile paylaşmaktadır.