Arama:
WTNs5TnDCiNHyu2C 637414799466382722
MİAMİ KARGO 

 MİAMİ UÇAK KARGO 

Miami şehri 1896 yılında kurulmuştur ve Amerika Birleşik Devletleri’nin Florida Eyaleti’ne bağlıdır. Yaklaşık olarak 550.000 kişinin yaşadığı Miami’de nüfusun %70’lik bir bölümü hispanik denilen Kübalılar, KarayiplilerHaitililer’den oluşmaktadır. Yaklaşık olarak 5000 Türk’ün de yaşadığı Miami şehrinde Florida eyaletinin resmi dili İngilizce olmasına rağmen, en çok konuşulan dil ise İspanyolcadır. Hispanik nüfusun giderek yükselmesiyle İngilizce, konuşulan ikinci dil olmuştur. Miami’de yaşam, güneşin hiç batmadığı şehirde özellikle kış mevsimini sevmeyenler için oldukça uygundur. 

 Miami bütün yıl gidilebilecek bir şehir olmasına rağmen, yaz mevsimi çok sıcak ve nemli olduğu için kış ve bahar aylarında gidilmesi daha çok tercih edilmektedir. Ortalama sıcaklıklar kışın 19, yazın ise 28 derecelerde olduğu görülmektedir. 

Kargo34 firması olarak Miami’ye Uçak Kargo hizmetimiz bulunmaktadır. Kargolarınızın tam zamanında ulaşması siz değerli müşterilerimizin iş verimliliği ve prestiji bakımından önemini bilmekteyiz ve havayolu taşımacılığında da profesyonelliğimizi göstermekteyiz. Geniş acente ağımız sayesinde tüm kargolarınızı Miami Uçak Kargo ile kolaylıkla taşıyoruz. 

Miami Uçak Kargo ürün, sektör ve kapasitede herhangi bir sıralama olmaksızın, bütün kargolarınızı havaalanından havaalanına veya kapıdan kapıya, en uygun ve rekabetçi fiyatlarla götürmekteyiz, navlunlarımızı sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda yapmaktayız. 

Miami Uçak Kargo taşımacılığı firmaları arasında size en uygun hizmeti verebilmek gece gündüz çalışmaktayız ayrıca siz değerli müşterilerimiz için en hızlı nakliye yolu olan uçak taşımacılığında da özveri ile tüm gelişmeleri takip etmekteyiz. Geniş ağımızdaki zengin hava kargo seçeneklerimiz ile hizmet vermekteyiz. 

Miami Uçak Kargo ile göndermek istediğiniz kargonun türü ne olursa olsun, Kargo34 ile Miami kargo işlemleriniz artık düşündüğünüzden çok daha kolay, ekonomik ve güvenli olacaktır. 

Kargo34 olarak gücümüzü deneyimimizden almaktayız. Kargo34’ü seçtiğiniz zaman Miami Uçak Kargonuzun belirttiğiniz alıcı adresine zamanında ulaşacağından emin olursunuz. Kargo34 Miami Uçak Kargolarınızın kaybolması veya başka kargolar ile karışması gibi sorunlarla karşılaşmaz, emanet ettiğiniz şekilde teslim edileceğinden emin olabilirsiniz. 

Miami Uçak Kargo ile göndermek istediğiniz kargonun türü ne olursa olsun, firmamız ile Miami kargo işlemleriniz artık düşündüğünüzden çok daha basit. 

Gücünü deneyimden alan Kargo34’ü seçtiğiniz zaman Miami kargonuzun belirttiğiniz alıcı adresine zamanında gönderileceğinden emin olursunuz. Miami Uçak kargolarınızın kaybolması veya başka kargolarla karışması söz konusu bile değildir. Miami Uçak Kargolarınızı emanet ettiğiniz şekliyle teslim edileceğinin garantisini vermekteyiz. 

Farklı ana karalarda oldukları için Türkiye ile Amerika arasında yolculuk yapmak veya kargo göndermek deniz veya hava yolu ile mümkündür. 

 Avrupa veya Asya’daki bir ülkeye kargo göndermek için kara yolunu ile taşımacılığını da kullanabilirsiniz fakat bu seçenek, Amerika ve Miami kargolarınız için mümkün değildir. Miami Kargo gönderilerinizi deniz yoluyla göndermeniz ise yaklaşık bir ay sürmesi sebebiyle çok tercih edilmemektedir. 

MİAMİ HAVA KARGO 

Tarifeli sefer yapmakta olan uçaklarla Türkiye-Amerika arasının 10 saat gibi kısa bir zamanda tamamlanması ve hava yolu taşımacılığının dünyanın en güvenli ulaşımı olarak kabul edilmesi, Miami kargolarınızın transferinde Miami Hava kargoyu en doğru seçenek olarak ön plana getirmektedir. Miami kargonuz, uçak harekete geçtikten sonra birkaç iş günü içerisinde alıcısına teslim edilecektir. 

Siz değerli müşterilerimizin işine değer verdiğimiz kadar üzerinde yaşadığımız gezegene de değer vermekteyiz. Miami Hava kargo ve uçak taşımacılığı diğer nakliye seçeneklerine göre çevreye daha az zarar vermektedir. Kargo34 firması olarak çevremizin ve doğal kaynaklarımızın korunmasına katkıda bulunuyoruz.  

Kargo34 firması olarak, teknolojik altyapımız, eğitime verdiğimiz önem, müşteri memnuniyetini amaçlamamız, çözüm odaklı yapımız ve uygun fiyatlarımızla bütün Miami hava kargo firmaları arasında sizin için tercih edilebilir olmaya özen göstermekteyiz. 

Kargo34 firması lojistik sektörde başarılı çalışmalar yaparak adını duyurmayı başarmıştır ve haftanın belirli günlerinde nakliyat hizmeti vermektedir. Bunun yanında Kargo34 firması Miami Hava Kargo konusunda sizlere en uygun fiyatları sunmaktadır. 

Kargo34 kurulduğundan bu zamana kadar yoğun rekabetin yaşanmakta olduğu havacılık sektöründe, başarıyı, kaliteli hizmet sunarak yakalayacağının bilincindedir. 

Siz değerli müşterilerimizin taleplerini karşılamak için çalışan kaliteli, hızlı ve güvenli Miami Hava Kargo taşıma hizmeti sunmayı misyon ve uçuş yapılan tüm bölgelere hava kargo taşımı konusunda ilk tercih edilen kuruluş olmayı vizyon edindik. 

Kargo34 müşterilerine Miami hava kargo taşımacılık hizmeti ile beraber gümrükleme, sigorta, paketleme ve kargo taşımacılığı başta olmak üzere kaliteli hizmet sunmaktadır. 

Toronto Skyline Summer 2020
TORONTO KARGO 

TORONTO UÇAK KARGO 

Toronto, Kuzey Amerika kıtasında bulunmaktadır. Kanada sınırları içerisinde yer almaktadır. Ülkenin en büyük ikinci şehridir. Bunun dışında Ontario eyaletinin de merkezi konumundadır. 

Toronto, yaklaşık olarak 2,5 milyon nüfusa sahip bir şehirdir. Resmi dili İngilizce ve Fransızcadır fakat çok kültürlü bir yapısı olduğu için bir bu dillerin dışında da pek çok dil konuşulmaktadır. Para birimi Kanada doları, şehirde kullanılan resmi paradır. Toronto’nun resmi bir dini yoktur. Yapılan araştırmalara göre şehirde, 200’den fazla etnik grup yer almaktadır. 

Toronto, Kanada’nın en ılıman iklimine sahip şehridir. Ülkenin diğer şehirleriyle kıyaslayacak olursak Toronto’da kar yağışı daha azdır. Toronto’da 24 saat her türlü ulaşım imkânı bulmak mümkündür. Toronto mutfağı, dünya mutfağının harmanlanmış hali gibidir. Toronto, mutfağında birçok kültürden lezzetler bulundurmaktadır. 

Toronto Uçak Kargo hizmetimizde tam zamanında gerçekleşen sevkiyatın siz değerli müşterilerimizin iş verimliliği ve prestiji bakımından öneminin farkındayız. 

Toronto Uçak Kargo havayolu taşımacılığında da profesyonelliğimizi konuşturuyoruz. Geniş ve gelişmiş acente ağımız sayesinde bütün gönderilerinizi Toronto’da ki sahiplerine kolaylıkla taşıyoruz. 

Toronto Uçak Kargo ile göndereceğiniz ürünlerde ve kapasitede herhangi bir sınırlama olmaksızın, tüm kargolarınızı havaalanından havaalanına veya kapıdan kapıya, en uygun ve rekabetçi fiyatlarla taşımaktayız, navlunlarımızı sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda ayarlıyoruz. 

Toronto Uçak Kargo taşımacılığı firmaları arasında siz değerli müşterilerimize en uygun hizmeti verebilmek için en hızlı nakliye yolu olan uçak taşımacılığında da özverili bir şekilde yapmaktayız. Gelişmiş ağımızdaki Toronto Uçak Kargo hizmet yelpazemiz ile hep yanınızdayız. 

Kargo34 firması olarak Amerika Kıtası’nda yer alan Toronto’ya sağlamış olduğu kargo taşımacılığı hizmetleri arasında Toronto Uçak Kargo hizmeti de bulunmaktadır. Toronto Uçak Kargo hizmetlerinde zirvede olan firmamız, sunmuş olduğu Toronto Uçak Kargo hizmeti ile geleneksel kargo algısını yıkarak getirdiği yenilikçi hizmet ile sağlam adımlarla ilerlemektedir. 

 Kargo34 firmasını tanımlayacak olursak hız, verimlilik ve kusursuzluk kelimeleri açıklayıcı olacaktır. Bu özelliklerimiz doğrultusunda hareket ediyor, sorumluluğunu üstlenmiş olduğumuz kargoları alıcılarına sorunsuz bir şekilde ulaştırıyoruz.

Toronto Uçak Kargo hizmetimizde herhangi bir kilo ya da boyut sınırlaması olmaksızın istediğiniz kargoyu taşımaktayız. İstediğiniz zaman Toronto Uçak Kargo hizmetimizden yararlanabilirsiniz. 

 Kargo34 firmasının hava taşımacılığı sektöründeki bağlantıları sayesinde hem zamandan hem de paradan tasarruf etmenizi de sağlayacaktır. Kargo34 firması kusursuzluk arayan müşteriler için Toronto Uçak Kargo sevkiyatının özenle ve uygun fiyatlı yapılması için yeterli deneyim ve uzmanlığa sahip bir firma özelliği taşımaktadır. 

 Kargoları bir yerden başka yere nakletmeyi planlarken dikkate alınması gereken farklı noktalar vardır. Toronto Uçak Kargolarınızı istediğiniz yere hızlı bir şekilde ulaşması gerekiyorsa hava yolunu kullanan Kargo34’ü tercih edebilirsiniz. Bozulabilir yiyecekler, cenazeler ve canlı hayvanlar başta olmak üzere hızlı bir şekilde transfer edilmesi gereken tüm gönderiler için Toronto Uçak Kargo hizmeti en akıllıca yöntemdir.  

TORONTO HAVA KARGO 

Toronto Hava Kargo acil ulaşması gereken kargolar için de oldukça avantajlıdır. Toronto Hava Kargo hizmetinden yararlandığınızda kargolarınızın herhangi bir şekilde zarar görmesi ya da kaybolması ve çalınması söz konusu bile değildir. 

 Amerika Birliği ülkeleri arasında yer alan Kanada’ya Toronto Hava Kargo hizmetinde Amerika Gümrük Yasaları geçerli olmakla beraber her ülkenin kendine özel bir gümrük yasası bulunmaktadır. Toronto Hava Kargo hizmeti sunan Kargo34’ün hem Amerikan Gümrük Yasalarına hem de Kanada yasalarına oldukça çok hakimdir. Toronto Hava Kargo fiyatlandırma konusunda da şehir değil ülke baz alınmaktadır.  

Kargo34 ile Kanada’ya zarf, belge, paket, koli, ihracat ürünleri, makine parçaları gönderebildiğiniz gibi, ithalat ürünlerinin de getirilmesi yine Kargo34 ile yapılabilmektedir. Kargo34, Kanada’daki bütün şehirlere kargo teslimatı gerçekleştirmektedir. Toronto’ya kara ve deniz yolu ile de gönderi yapılabilmektedir. Toronto Kargo ile ekspres ve acil kargolar hava yolu ile yapılmakta ve ücret olarak diğer taşıma yöntemlerinden biraz daha maliyetli olmaktadır. Toronto, modern, teknolojik alt yapısı, geniş hava alanları ile taşımacılık bakımından her ihtiyaca çözüm üreterek, kompleks bir yapıya sahiptir.  

 Çok hızlı, çok güvenli, çok modern, çok yenilikçi ve çok ayrıcalıklı Toronto Hava kargo hizmeti Kargo34 garantisi ile gerçekleşmektedir. Kargo34 firması olarak tüm kargo gönderilerinizde yanınızdayız ve tüm gücümüzle çalışmaktayız. 

Atlanta 3 637602250950728642
ATLANTA KARGO 

ATLANTA UÇAK KARGO 

Atlanta ABDnin Georgia Eyaleti’nin başkentidir ayrıca en büyük şehridir. Atlanta’nın nüfusu yaklaşık olarak 444,000 olduğu bulunmaktadır fakat metropol bölgesi yaklaşık olarak 5,5 milyon insan nüfusu ile bu şehri Amerika’nın en büyük şehirlerinden biri yapıyor. Atlanta’nın ekonomik seviyesi, dünyadaki en büyük 15 şehir arasında yer almaktadır. 

Atlanta şehri doğunun sadece ekonomik başkenti değil aynı zamanda kültürel bakımdan da oldukça varlıklı bir şehridir. Amerika’nın güneyinin tarihçesi, bir kısmı da modern kısmıyla ilişkilendirilir. Pemberton mahali, Atlanta’nın merkezinde bulunur ve bu modern gelişmeleri keşfetmeye başlayabileceğiniz başlangıç yerleri arasında bulunmaktadır. 

Tam zamanında gerçekleşen sevkiyatın siz değerli müşterilerimizin iş verimliliği ve prestiji açısından önemini biliyor, havayolu taşımacılığında da uzmanlığımızı konuşturuyoruz. Geniş acente ağımız sayesinde tüm kargolarınızı dünyadaki önemli ticari noktalara hava yolu sayesinde kolaylıkla taşıyoruz. 

Atlanta Uçak Kargo hizmetimizle taşımakta olduğumuz gönderilerinizde ürün, sektör ve kapasitede herhangi bir sıralama olmaksızın, tüm kargolarınızı havaalanından havaalanına ya da kapıdan kapıya, en ekonomik ve rekabetçi fiyatlarla taşıyor, navlunlarımızı sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirliyoruz. 

Atlanta Uçak Kargo taşımacılığı firmaları arasında siz değerli müşterilerimize en uygun hizmeti verebilmek için en hızlı nakliye yolu olan uçak taşımacılığında da tüm deneyimimiz ile çalışıyoruz. Geniş taşıma ağımızdaki zengin hava kargo yelpazemiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyarız. 

Atlanta’ya göndermek istediğiniz Atlanta Uçak Kargo ile türü ne olursa olsun, Kargo34 ile Amerika kargo işlemleriniz artık tahmin ettiğinizden çok daha kolay, ekonomik ve güvenlidir. 

Kargo34 gücünü deneyimlerinden almaktadır ve firmamızı seçtiğiniz zaman Atlanta Uçak Kargonuzu belirttiğiniz alıcı adresine zamanında gönderileceğinden emin olursunuz. Atlanta Uçak kargolarınızın kaybolması veya başka kargolar ile karışması gibi sorunlar oluşmaz, emanet ettiğiniz şekilde teslim edileceğinin rahatlığının keyfini sürersiniz. 

Kargo34 firmamız ile iletişime geçerek Atlanta Uçak kargolarınızı gönderme işlemlerini başlattığınız andan itibaren profesyonel bir hizmet alacağınızın garantisini vermekteyiz. Atlanta Uçak kargo hizmetimiz ile Türkiye’ye en uzak ülkelerden biri olan Amerika’ya ulaştırılacak olan gönderilerinizin, firmamızın kalitesi ile beraber ismine yakışır bir şekilde hizmet etmektedir. Süreç boyu karşınıza çıkabilecek olumsuzluklar, deneyimli personelimiz tarafından hemen çözüme kavuşturulacak, size sorun yaşamayacağınız bir hizmet sunacağız.

Kargo34 firması olarak sadece kurumlara değil aynı zamanda bireylere de hizmet vermekteyiz. Atlanta Uçak kargonuzun büyüklüğü ve türü fark etmeksizin aynı hassasiyetle hizmet vermeye devam etmekteyiz. 

Siz değerli müşterilerimizin İşinin başarısı ve üretkenliği için Atlanta Uçak kargo taşımacılığı hakkındaki bütün yenilikleri takip ediyor ve Kargo34 firması olarak kendimizi taşımacılık alanında her gün geliştirerek en büyük hava kargo firmalarının arasında yer almak için hızlı bir şekilde çalışmaktayız. 

ATLANTA HAVA KARGO 

Atlanta Hava Kargo ile gönderdiğiniz gönderinizin ilk andan, son teslim zamanına kadar takibini titizlikle sürdürüyoruz. Tedarik zincirinizin her zaman kontrol altında olmasını sağlıyoruz ve bu sayede ithalatçı ve ihracatçı firmaların bütün ticari bağlantılarını güvence altına alıyoruz. 

Atlanta Hava Kargo lojistik hizmetleri hakkındaki bütün deneyimimizi, verimliliğinizi artırmak için kullanmaktayız. En hızlı lojistik yöntemlerinden biri olan hava kargo taşımacılığı ile küçük veya büyük çaplı tüm transferlerinizi götürmekteyiz. 

 Kargo34 firması olarak siz değerli müşterilerimiz için her gün Atlanta’nın size ve şirketinize daha yakın olmasını sağlıyoruz. Atlanta hava kargo taşımacılığında Kargo34 firması olarak sunduğumuz çözümlerimiz sayesinde hem sizin hem de Atlanta’da bulunan üretim ortaklarınızın yüzünün gülmesi için küresel çözümler sunmaya devam ediyoruz. 

Farklı ana kara parçalarında yer aldıkları için Türkiye ile Amerika arasında yolculuk yapmak veya kargo göndermek sadece deniz ya da hava yolu ile yapılabilmektedir. 

 Atlanta’ya kargo göndermek için kara yolu kullanılabilir fakat bu yöntem Atlanta kargolarınız için mümkün değildir. Atlanta kargo gönderilerinizi deniz yoluyla göndermeniz ise sevkiyatın yaklaşık olarak bir ay sürmesi sebebiyle avantajlı olmadığı için tercih edilmemektedir. 

Atlanta Hava Kargo ile numune ve evrak gönderimi, nakliye sektörünün genel işleyişinden bağımsız, ayrı uzmanlık gerektiren bir alan olduğu konusunda hemfikiriz. 

Kargo34 firması olarak diğer firmalara kıyasla daha müşteri odaklı olmamız ve firma bazındaki müşterilerine daha uygun fiyatlar sunabilmeleri nedeni ile tercih edilmekteyiz. 

 

indir
CHİCAGO KARGO 

CHİCAGO UÇAK KARGO 

1833 yılında kurulmuş olan Chicago, Michigan Gölü’nün güneybatı bölümünde yer almaktadır. 3 milyona yakın nüfusu bulunmaktadır ve Amerika Birleşik Devletleri’nin 3. Büyük şehridir. Ayrıca Illinois Eyaleti’nin de başkentidir. 

Chicago, Dünya’da inşa edilmiş ilk gökdelene ev sahipliği yapmaktadır,  

Zaten şehir merkezinde oldukça fazla büyük gökdelenler olması dikkatinizi çekecek çünkü hem çok fazla hem de bazılarının yapılış tarihi oldukça eski. 

 Chicago şehri büyük bir metropol olduğu gibi çağdaş mimarinin en güzel örneklerini görebileceğiniz bir şehir. Ayrıca Chicago’da mimari yapılar için göl turu gibi aktiviteler de oldukça yaygın yapılmaktadır. Bunun yanında göl kenarında olması sebebi ile bot gezisi, dalma, yürüyüş, yüzme ve balık tutma gibi pek çok aktiviteyi yapmak çok kolay. Michigan gölü o kadar büyük ki bu gölün kenarında limanlar hatta gemiler bile görmeniz mümkün. Bilmeyen birisi deniz sanabilir. 

Kargo34 Chicago Uçak Kargo, son yıllarda teknolojinin de çok gelişmesi ile en çok tercih edilen transfer hizmeti olarak bilinmektedir.  

Günümüzde hızlı gönderimlerin çok önemli olması sebebiyle Chicago Uçak Kargo çok sık tercih ediliyor. Siz değerli müşterilerimizi Chicago Uçak Kargo gönderimlerinde bekletmemek için hızlı ve güvenilir hizmet veren ekibimiz 7/24 iş başındadır. 

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını önemli derecede kolaylaştırarak ve sorun oluşturmadan Chicago Uçak Kargo ile göndermekteyiz. Ayrıca hızlı kargo göndermek isteyen müşterilerimizin tek adresi Chicago Uçak Kargodur.  

En çok merak edilen konular arasında Chicago Uçak Kargo ile kargo göndermenin bedeli oluyor. 

Chicago Uçak Kargo hesaplama gideceği noktaya ve ürünün desi değerine göre yapılmaktadır. Kargo34 olarak gönderilerinizin, evrak ve özel eşyalarınızın desi değerini ölçerek siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatları vermekteyiz. 

Son yıllarda maliyetlerin artması sebebi ile birçok firma fiyatlarda artış yapmıştır. Kargo34 firması olarak sizlere piyasanın altında olan en uygun fiyatları sağlayıp kargolarınızı Chicago Uçak Kargo ile göndermenizi sağlamaktayız. 

Kargo34 deneyimli personelleri sayesinde siz değerli müşterilerimizin Chicago kargolarının hesaplama işlemi yapılarak en uygun fiyat uygulanır.  

Chicago Uçak Kargo hizmetimiz müşterilerimizin beklentilerini karşılama, verilen taahhütlerin gerçek kılınması zamanlama, kargonun içeriğinin korunması gibi hususlar ile hizmet için alınmakta olan ücret karşılaştırıldığında ücretin, hizmet kalitesinin çok altında olduğu da görülmektedir. 

Chicago Uçak Kargo fiyatları kadar ödemenin gönderici tarafından mı yoksa alıcı tarafından mı yapılacağı da merak edilen bir başka konudur. Kargo34 firmasından alacağınız uygun fiyatlı Chicago Uçak kargo hizmetinin bedelini gönderici olarak kendiniz ödeyebileceğiniz gibi alıcı kişi ya da kurumun ödemesini de talep edebilirsiniz. 

CHİCAGO HAVA KARGO 

Kargo34 olarak, kurumsal ve bireysel müşterilerimize sunmuş olduğumuz havayolu taşımacılığı hizmetlerimizde müşteri memnuniyetini önemsiyoruz. Bu sebeple küçük boyuta sahip kargolarla ya da büyük boyutlu kargolarla hizmetimizden yararlanabilirsiniz.  

Siz değerli müşterilerimizin çalışma alanı fark etmeksizin hızlı ve ekonomik gönderim ihtiyaçlarınız hakkında tüm gönderim seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz. Chicago Uçak Kargo da olduğu gibi Chicago Hava Kargo alanında da düşük maliyet avantajı sağlamaktan gurur duymaktayız. 

Kargo34 firmasını kurarken göstermiş olduğumuz hassasiyet çerçevesinde, siz değerli müşterilerimize kolay ve ulaşılabilir hizmet sağlama amacı ile kapsamlı bir araştırma ağı ve güçlü uluslararası anlaşmalar ile çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. 

Yani Kargo34 olarak imzamızı, başarılı olduğumuz her hizmetin altına güvenle atmaktayız ve siz değerli müşterilerimizin beklentilerini hiçbir şart aramadan müşteri memnuniyeti ilkemiz doğrultusunda karşılamayı hedeflemekteyiz. 

Chicago Hava Kargo taşımacılığı yapan firmalar arasında Kargo34 olarak, havayolu taşımacılığının müşterilerimize sağlayabilecek olduğu tüm avantajları etkili bir şekilde sizlere sunmayı amaçlıyoruz.  

Tecrübeli operasyon ekibimiz, gönderimi gerçekleştirilecek olan ürünün veya eşyanın teslim alındığı andan, teslim edileceği ana kadar olan sürecin en kısa sürede olmasını ve en düşük maliyetle, en güvenli rota gerçekleşmesini sağlar. 

Deneyimli müşteri hizmetlerimiz siz değerli müşterilerimizin ihtiyacı olan bilgiyi sağlar ve teslimatın tamamlandığı zamana kadar da talep ettiğiniz bilgilerin anlık olarak size aktarılması için takipte kalmaktadır. 

Kargo34 olarak sınırsız hizmet seçeneklerimiz arasında Chicago Hava Kargo ile evrak ve doküman sevkiyatı da yapmaktayız. Ticari ya da bireysel olarak Chicago’ya ulaşmasını istediğiniz evrak ve dokümanlarınızı adrese teslim güvencesi ile götürmekteyiz.  

Chicago’ya evrak göndermek konusunda deneyimli firmamız sayesinde çok kolay bir şekilde yapılmaktadır. Chicago Hava Kargo çıkışlarının sağlanması için proforma düzenlenme zorunluluğu bulunmamaktadır. Chicago Hava Kargoların hava konşimentosu düzenlenerek çıkışı yapılmaktadır ve herhangi bir gümrük işlemine tabi olmaksızın hızlı bir şekilde göndericisinden alıcısına götürülmektedir. 

4081
NEW YORK KARGO

NEW YORK UÇAK KARGO

New York’a transfer gönderim ihtiyaçlarınızda tercih seçeneklerinizin arasında olan çeşitli ulaştırma yöntemlerinden birisi de New York Uçak Kargodur. Her geçen gün gelişmekte olan teknolojik olanaklar ile kargo gönderimlerinizi en hızlı ve en pratik bir şekilde New York Uçak Kargo hizmetimiz sayesinde gönderebilirsiniz.

New York Uçak Kargo ile göndereceğiniz hacmi büyük kargolarınız New York Uçak Kargo hizmetimiz sayesinde, Kargo34 sayesinde güvenle gönderebilirsiniz.

Kargo34 firması olarak New York Uçak Kargo hizmetimizde sunmuş olduğumuz yüksek kalite, hız ve güvenilirlik standartları ile lojistik sektöründe kendimizi kanıtladık. New York Uçak Kargo hizmetimizde uzman kadromuz, yaygın acente ağımız ve uzun yıllar boyunca biriktirmiş olduğumuz konsolidasyon tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimizin uzun mesafelere, kısa zaman içimde ulaştırması gereken küçük ve büyük tüm gönderi işlemlerinizde materyallerinizi ideal şekilde varış noktalarına özenle taşımaktayız.

Ürünlerinizi New York Uçak Kargo ile göndermek istediğinizde, evrak gönderilerinizde zamanla yarışıyor olduğunuzda ve dağıtım bilgileri hakkında desteğe ihtiyacınız olduğunda Kargo34 New York Uçak Kargo, siz değerli müşterilerimizin çözüm ortağı olacaktır.

New York Uçak Kargo taşımacılığı departmanımızda, siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetleri her gün bir adım daha geliştirmiş olmanın gururunu yaşamaktayız,

New York Uçak Kargo hizmetimizde uygulamakta olduğumuz sürekli gelişim prensibimiz ile New York uçak Kargo hizmetimizi nasıl daha iyi hale getirebileceğimizin üzerinde çalışmalar yaparak başarılarımıza başarı katmaktayız.

New York Uçak Kargo hizmetimizde kendimizi daha çok geliştirerek uzun vadeli çalışma planlarımızı siz değerli müşterilerimizin geri bildirimlerinin yanında kendi analizlerimizi de birleştirerek, New York Uçak Kargo alanında en gelişmiş olanakları sunmaya özen gösteriyoruz.

Kargo34 olarak, siz değerli müşterilerimiz için New York Uçak Kargo hizmeti sağlayan tüm havalimanları için ihracat ve ithalat imkanı sunmaktayız. Oluşturmuş olduğumuz geniş network ağımız sayesinde, New York’a çok hızlı bir şekilde kargolarınızın teslimini gerçekleştiriyoruz. New York Uçak Kargo ile göndereceğiniz kargolarınızı ve evraklarınızı hedeflemiş olduğumuz zamanda gönderebilmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

NEW YORK HAVA KARGO

Kargo34 olarak New York Hava Kargo hizmetimiz ile tam zamanında gerçekleştirdiğimiz sevkiyatların siz değerli müşterilerimizin iş verimliliği ne derecede etkilediğinin farkındayız ve sizi memnun etmek için profesyonel ekibimiz ile çalışmaktayız.
New York Hava Kargo sektöründe ve New York Uçak Kargo sektöründe de uzmanlığımızı ortaya koyuyoruz.
Kargo34 firması olarak geniş acente ağımız sayesinde tüm kargolarınızı New York’a hava yolu ile kolay bir şekilde götürmekteyiz.

New York Hava Kargoda ürün, sektör veya ürünün kapasitesinde herhangi bir sınırlama olmaksızın, tüm kargolarınızı isteğinize bağlı olarak havaalanından havaalanına veya kapıdan kapıya, en uygun fiyatlarla taşıyoruz ve navlunlarımızı sizin ihtiyaçlarınıza göre belirliyoruz.
Kargo34, New York Hava Kargo ile resmi veya özel tüm gönderilerinizi en güvenli, en hızlı ve en ekonomik bir şekilde adresinize ulaştırmak için her zaman siz değerli müşterilerimizin yanındadır.
Kargo34, New York Hava Kargo taşımacılığı hizmetlerini sunmaktadır. Dünyanın en gelişmiş ülkeleri arasında yer alan Amerika Birleşik Devletleri’ne bağlı olan New York eyaleti ekonomi, sanat ve ticaret gibi birçok alanda pek çok başarılara ev sahipliği yapmaktadır. Ülke oldukça gelişmiş bir düzeyde olduğu için güçlü bir veri alışveriş merkezi konumundadır.

Dünyaca ünlü havaalanlarına ev sahipliği yapan ABD, havacılık alanında da tüm dünyada örnek gösterilen bir ülke haline gelmiştir. New York uçak kargo sistemi ve New York Hava Kargo sistemi de buna bağlı olarak hem ülke içi hem de uluslararası açıdan son derece gelişmişlik göstermektedir.
Kargo34 olarak New York Hava Kargo hizmetimiz sayesinde siz değerli müşterilerimizin acil iş evraklarını veya normal kargolarınızı her zama çok hızlı bir şekilde alıcınıza ulaştırmaktayız.
Göndermek istediğiniz kargolarınızda herhangi bir ebat veya ağırlık sorunu yaşamak istemiyorsanız tam da doğru adrestesiniz.

Dosya, numune, kutu, makine ve çeşitli ihracat – ithalat malları gibi taşınabilecek durumda olan her ürün için New York hava kargo hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.
Göndermek istediğiniz kargonun türü ne olursa olsun, firmamız ile New York Hava kargo işlemlerinizi zahmetsiz ve çok kolay bir şekilde gönderebilirsiniz!

Kargo34 olarak gücümüzü yılların tecrübesinden almaktayız. New York’a ve Dünya’nın tüm noktalarına göndermek istediğiniz kargolarınız kaybolmadan ve hasar almadan güvencemizle ulaştırabilirsiniz.

Uçak Kargo – Kargo Çeşitleri – Ücretler – Hesaplama Yöntemleri

Dünya geneli hava kargo acenteleri büyük değer kazandı ve son yılların trend taşımacılığı ise hava kargo taşımacılığı olarak karşımıza çıkıyor.

Hava kargo firmaları içinden en iyisi Kargo 34 olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Sizin için en önemli şey vaktinizi iyi değerlendirmekse, sevkiyatlarınızı havayolu kargo taşımacılığı ile yapmanız sizin için en verimli yol olacaktır. Zamanınızı verimlik kullanmanız sizlere rakiplerinizle daha iyi rekabet edebilmeniz için vakit kazandıracak. Rakiplerinden her zaman önde olmak istiyorsanız ilk yapmanız gereken size en uygun olan hava kargo şirketleri listesi hazırlamak. Size en uygun olan Türk hava kargo şirketleri arasından bütçenize en uygun olan şirketi de yani Kargo 34’ü seçtiyseniz kargonuzu nasıl göndereceğiniz hakkında ana sayfamızdan talimatlara bakabilirsiniz ya da Kargo 34 Türk hava yolları kargo Esenboğa iletişim, Türk hava yolları kargo iletişim, UPS hava kargo iletişim, DHL hava kargo iletişim ya da Türk hava yolları kargo bölümü iletişim hatlarından bizlere ulaşabilirsiniz. Hava kargo taşımacılığı yapan firmalar arasında saygın bir konuma sahip olan Kargo 34, iş birliği yapmakta olduğu Çin hava kargo firmaları, Çelebi hava kargo, Rusya hava kargo, Air Express kargo, Türk havayolları kargo ve aremex international hava kargo ve kurye a.ş firmaları ile birlikte sevkiyatınızı gerçekleştirmek istediğiniz tüm kargolarınızı, dünyanın bir ucundan diğer ucuna denilebilecek yerlere, haritada yerini bulmakta bile zorlanabileceğiniz yerlere güvenli bir şekilde taşımaktayız.

Karayolu ve deniz yolu taşımacılığı ile teslimatı günler belki de haftalar sürecek olan kargonuz Türk hava kuvvetleri kargo uçakları ya da kargonuza en uygun uçak seferlerini aramex international hava kargo ve kurye uçaklarından ayarlayarak en geç 1-4 iş gününde teslim etmekteyiz.

Hava kargo teslim şekillerini, hava kargo fiyatlarını, hava kargo terimlerini, hava kargo taşımacılığı terimlerini, hava kargo takip, emirates hava kargo takip, dhl hava kargo takip, air france kargo takip ve türk hava yolları kargo sorgulama işlemleri nasıl yapılır? Konularına açıklık getireceğiz.

Kargolarınızı en hızlı göndermenin yolu Kargo 34’ten geçer. Hem sınır kapılarında da beklemezsiniz hem de uluslararası bürokratik işlemler sebebi ile zaman kaybı yaşamamış olursunuz.

Yurtdışına kargo gönderimi yapmak istediğinizde Kargo 34 tercih ederseniz paketinizin gönderimini gerçekleştirecek olan operatörü seçebiliyorsunuz, kuryeyi bulunduğunuz yere (Örneğin: İzmir’deyseniz hava kargo İzmir şubesi kargoyu) çağırıyorsunuz ve kargonuzu teslim ediyorsunuz.

Kargonuzu taşıyan uçak yola çıktıktan sonra kargonuzun teslimat adresi dünyanın diğer ucunda bile olsa 1-4 işgünü içinde teslimatı gerçekleşir.

Kargo 34’ü Neden Seçmelisiniz?

Kargo 34 firmasının bu kadar popüler olmasının sebepleri arasında ön plana çıkan tabi ki de hız faktörüdür.

Göndermek istediğiniz kargonuzun karayolu ya da denizyolu taşımacılığı ile günlerce, haftalarca yolda zaman kaybetmesini istemiyorsanız Uçak Kargo34’ü seçerek en doğru kararı vermiş olursunuz.

Karayolu sevkiyatında yaşanan bürokratik aksaklıklar, deniz yolunda da günlerce süren yolculuklar nedeni ile artık havayolu taşımacılık sektörü popüler olmaya başladı. Artık teslimatlarınız hemen teslim edilecek.

Kargo 34 kimler tarafından kullanılmaktadır?

Vakit Nakittir anlayışını benimseyen herkes tercih edebilir. Özellikle ilaç firmaları, sıcaklığa duyarlı olan aşıları bozmadan ve hızlı bir şekilde sevkiyatını yapmak için soğuk hava depolu kargo şirketlerini tercih etmektedir. Meyve, sebze, süt, et, balık gibi hemen bozulma ihtimali olan kargoların gönderimide soğuk hava depolu kargolar ile hemen gönderimi sağlanıyor. Bunların yanında mikro ihracat kargolarıda genellikle hava kargo ile gönderiliyor.

Karayolu ve denizyolu taşımacılık faaliyetlerine göre uçak kargo taşımacılığı oldukça maliyetli olsa da kargonuzun kısa bir sürede alıcısına ulaştırma gibi bir avantajı da bulunmaktadır.

HAVA KARGO FİYATINI ETKİLEYEN FAKTÖRLER NELERDİR?

İlk olarak uçak kargo taşımacılık ile kargo göndermek isterseniz ödeyeceğiniz ücret her yarım kiloda bir değişecektir. 30 kilograma kadar olan kargolar her yarım kiloda bir fiyatın değişmesi sonucu 30 kilogram ve üstünde belli durumlarda sabit kalabiliyor. Türk hava yolları kargo bölümü ile görüşerek ortalama bir fiyat alabilirsiniz. Eğer sürekli olarak uçak kargo taşımacılığı kullanmak isterseniz uzun süreli anlaşmalar yaparak fiyat indirimi de alabilirsiniz.

Kargonun ücreti sevk edilecek ülkeye göre de farklılık gösterir. Sevk edilecek ülkeye düzenlenmiş olan uçak sefer sayısı etki ederken, varış ülkesinde iç savaş, politik karışıklık tarzı durumlar söz konusuysa bu durumlar kargo fiyatında etkilemektedir.

Göndereceğiniz kargonun, hava kargo navlun hesaplamasını sitemizin ana sayfasında bulunan fiyat hesapla bölümünden de yapabilirsiniz.

HAVA KARGO FİYAT HESAPLAMA

Hava kargo fiyat hesaplamada sadece ağırlık hesaplanmaz. Ödeyeceğiniz fiyatın ortaya çıkması için hava kargo hacim hesaplaması da yapılmaktadır. Yapılan hesaplama sonucunda ağırlığın mı yoksa hacmin mi daha büyük olduğuna bakılır ve büyük olan sonuç ile hesaplamaya devam edilir. Bu kısımda desi hesaplama (hacim hesabı) devreye giriyor.

Desi hesaplama formülü şu şekildedir:

Eğer 60x40x40 boyutlarında bir koliyi gönderecekseniz ve gönderinizin de 5 kilogram olduğunu varsayalım.

Yukarıdaki formüle göre işlemimizi yapıyoruz 60X40X40/5000 = 19,2 sonucunu elde ediyoruz.

Hesaplamaya yüksek olan sonuca göre devam edeceğiz;

Kargomuzun normal ağırlığını 5 kilo olarak varsaymıştık.

5 kg (ağırlık) <19,2 (hacimsel ağırlık).

Hava kargo hacimsel ağırlık hesaplama sonucu bulduğumuz 19.2 sayısı, kargonun gerçek ağırlığından fazla olduğu için hava kargo hesaplama işlemimiz bu sonuç ile devam edecektir.

HAVA KARGO FİYAT HESAPLAMA SONUÇLARI

Göndermek istediğiniz 0.5, 10 ve 20 kilogram ağırlığındaki bir kargonuzun Türkiye’den Hollanda, Amerika, Fransa, Almanya ve Japonya’ya gönderimücretini hesaplayalım.

Yurtdışı uçak kargo fiyatları

AMERİKA UÇAK KARGO FİYATI

5 kg: 25.29 Euro

10 kg: 157.31 Euro

20 kg: 226.59 Euro

ALMANYA HAVA KARGO FİYATI

5 kg: 21 Euro

10 kg: 122.09 Euro

20 kg: 178.19 Euro

HOLLANDA UÇAK KARGO FİYATLARI

5 kg: 21 Euro

10 kg: 122.09 Euro

20 kg: 178.19 Euro

FRANSA HAVA KARGO FİYATLARI

5 kg: 21 Euro

10 kg: 122.11 Euro

20 kg: 178.19 Euro

JAPONYA UÇAK KARGO FİYATLARI

5 kg: 27.49 Euro

10 kg: 183.59 Euro

20 kg: 267.29 Euro

UÇAK KARGO TESLİMAT SÜRELERİ

Göndereceğiniz kargo sevkiyatlarınızda en önemli nokta kargonuzun zamanında teslim edilmesidir. Kargonuzun teslimat zamanı gönderildiği ülkeye göre değişkenlik göstermektedir. Ülkenin uzaklığı veya ülkeye düzenlenmiş olan uçak seferlerinin sıklığı kargonuzun teslimat süresini etkiler. Kargo 34 ile ortalama 1-4 iş günü içinde sevkiyat adresine kargonuz teslim edilir eğer express kargo ile gönderimi tercih ettiyseniz ertesi gün kargonuz teslim edilir. Fransa, Almanya, İtalya gibi Türkiye’ye konumu yakın olan Avrupa ülkelerine 1 günde kargo sevkiyatı yapılabiliyorken, Japonya, Çin gibi daha uzak ülkelere ortalama 2 iş gününde kargo sevkiyatı yapılıyor. Deniz yolu taşımacılığı ile ortalama 1.5 ayda sevkiyatın yapıldığı Avustralya’ya ise ortalama 3 iş gününde sevkiyat yapılıyor.

GLOBAL KARGO ŞİRKETLERİ

DHL ve diğer global kargo şirketleri olan UPS, FEDEX, TNT uçak kargo gönderiminde ilk sıralarda yer almaktadırlar. Dünyanın her bölgesine yurtdışı hava kargo sevkiyatı yapmakta olan DHL, FEDEX, UPS ve TNT ülke bazlı yaptığı çalışmalarda ise yerli şirketlerle anlaşmalar yaparak da hizmet veriyor. Örnek verecek olursak Kargo 34, tüm yurtdışına göndermek istediğiniz uçak kargo sevkiyatlarınızı bu global gönderi şirketlerinin servisi ile 219+ ülkeye gönderim sağlamaktadır.

THY UÇAK KARGO HİZMETİNİ TURKISH CARGO İLE YAPMAKTADIR

THY uçak kargo sektöründe özellikle son zamanlarda büyük bir adım attı.

Dünyanın 126 ülkesine kargo sevkiyatı yapmakta olan THY uçak kargo veya Turkish Cargo, dünya genelinde, 88’i direkt kargo noktası olarak 300’den fazla destinasyona hava kargo hizmeti vermektedir. THY Turkish Cargo’nun internet sitesi üzerindeki bilgiler doğrultusunda 2023 yılında, 120 destinasyona direkt olarak uçuş gerçekleştirmeyi planlıyorlar. Ekim 2019’da THY Turkish Cargo’nun direkt uçuş yaptığı bölgeler arasına Malezya’nın başkenti olan Kuala Lumpur ve Hindistan’ın batısında bulunan Ahmedabad da eklenmiş oldu. Ahmedabad, çok önemli ilaç Pazar yeri konumunda olması dikkat çekmektedir. THY uçak kargo son zamanlarda global havacılık otoriteleri tarafından sertifikalandırılmış destinasyonlar içinde gerçekleştirmiş olduğu ilaç taşımaları ile de kendinden bahsettiriyor.

THY Turkish Cargo, Dubai, Mumbai, İstanbul, Singapur, Basel, Brüksel, Amsterdam, Londra gibi önemli ve sertifikalı bölgelerde ilaç sevkiyatı yaparak 400’den fazla istasyon arasında önemli bir “ilaç-pharma” güzergahı oluşturdu.

THY’nin kendine ait 336 yolcu uçağının kargo taşıma kapasitesine ek olarak 23 kargo uçağı ile direkt olarak yurtdışı kargo seferleri yapan THY Turkish Cargo, Cumhuriyet’in 10. yılında dünyanın en iyi beş uçak hava kargo firmalarının arasında olmayı hedeflemektedir.

THY Turkish Cargo çok hızlı gelişen hava kargo firması olarak öne çıkmaktadır. Eylül 2019 verilerine göre dünya hava kargo sektörü yüzde 5.4 oranında küçülürken THY Turkish Kargo, yüzde 8.8 oranında büyüdü. Şirket bu verilerle uluslararası hava kargo sektöründeki yerini korumuş oldu.

THY uçak kargo vermiş olduğu hizmette özellikle İstanbul Havaalanı’nın açılması ile beraber hızlı bir ivme kazanması beklenirken, firma İstanbul Havalimanı’ndan ilk direkt uçuşunu Mart 2019’ da yaptı.

UPS UÇAK KARGO

UPS uçak kargo sayesinde istediğiniz bölgeye hızlı kargo gönderimi gerçekleştirebilirsiniz. UPS kargo ile bir sonraki iş günü sevkiyat gerçekleştirildiği gibi, 1-3 iş günü içinde de dünyanın bütün bölgelerine kargo gönderimi gerçekleştirebilirsiniz. UPS uçak kargo hizmeti ile birlikte Türkiye’den Ortadoğu ülkelerine sonraki iş günü teslimat yapılmaktadır.

Avrupa, Asya ve Afrika ülkelerine ise UPS kargo ile 2 gün içinde teslimat yapılır. UPS kargo, Amerika Birleşik Devletleri, Meksika, Kanada’ya ise UPS kargo ile 3 günde sevkiyatı gerçekleştiriliyor.

UÇAK KARGONUN AVANTAJLARI NELERDİR?

Uçak kargonun en önemli avantajı hızlı olmasıdır. Hız avantajının yanında bir çok avantajı da bulunuyor.

Uçak kargo ile depolama ihtiyacının en aza indirilmesi

Hava kargo hizmeti veren şirketler daha küçük stoklar bulundurur. Bu sebeple depolama alanları için daha az paraya ihtiyaç duyarlar. Bu durum da kargo maliyetlerini olumlu etkiler.

Uçak kargo ek güvenlik sağlar

Uçak kargo hava taşımacılığında genel olarak bir uçak başlangıç ​​noktasından varış noktasına kadar durmadan gittiği için ve eşyaların kırılmadan taşınması sağlandığı için daha az hasar riski bulunur.

Geniş hizmet alanı sağlar.

Hava taşımacılığı firmaları hem yerli hem de uluslararası bölgelere hizmet vermekte olan geniş bir hizmet ağı bulundurur ve kargo sevkiyatlarının dünyanın tüm bölgelerine gerçekleştirirler.

Uygun Fiyatlarda Yurtiçi ve Yurtdışı Kargo Hizmetleri

Uçak Kargo34, Yurtiçi Kargo Hizmetleri ile her türlü numune yada kargo gönderilerinizi, yurtiçi uçak kargo ile gönderim sağlamak için eksiksiz bilgi aktarılması önemli bir husustur. Tam ve eksiksiz bir şekilde aktarılmış olan bilgiler, amacına uygun şekilde çok kısa sürede operasyon şeması hazırlanarak ve en sağlıklı fiyat çalışması yapılarak düzenlenmesi gerekir. Aktarmanız gereken kargo bilgileriniz; Kargo çıkış yapacağı şehir ile, kargo varış yapacağı şehir, kargo net ağırlığı, kargonun boy – en – yükseklik olarak ölçüleri alınarak, göndericinin adı – soyadı ve iletişim bilgilerini, alıcı adı – soyadı ile iletişim bilgileri gibi bilgiler eksiksiz bir şekilde operasyon merkezimize ulaştırıldığı zaman hemen vakit kaybetmeden ücretlendirme yapılır ve çıkış yapacak olan kargo uçağı saatleri kontrol edilerek kaydı ivedi bir şekilde düzenlenir.

Antalya hava kargo, Adana hava kargo, İstanbul hava kargo hizmetlerimiz ile sizlere güvenli ve hızlı kargo gönderimi hizmetlerinin en kaliteli noktalarından birisidir. Uzun zamandan beri yurtiçi uçak kargo hizmetleri sunmaya devam eden profesyonel hava kargo şirketimiz Kargo34, yılların bize getirmiş olduğu tecrübe, bilgi, birikim, deneyim, başarı, ilgi ve bir çok güven unsurunu da yanına alarak her gün yüzlerce gönderilerinizi bir noktadan alıp diğer bir noktaya ulaşmasını büyük bir resmiyet içerisinde sağlamaktadır.

Evrak, dosya, kutu, koli, zarf, makine, paketleme ve makine parçaları, hediyelik eşya, tekstil ürünleri, ev eşyaları, telefon, perde, halı, profil, ilaç gibi taşınması yasak / yanıcı ve Türk Ticaret Kanununca aykırı olmayan bütün yurtiçi gönderilerini, yurt içi İstanbul merkezli olan hava limanı olan bütün şehirlere gönderebilmektesiniz. Adana Uçak Kargo, İstanbul Uçak Kargo bunlara örnektir.

Firmamız tüm müşteriler için adresten teslim alınan gönderi ücretini ücretsiz sağlamaktadır, yani kargolarınızı bir şehirden diğer bir şehre yapılacak olan uçak kargo gönderimleri için, yerinizden kalkmadan, hiç kılınızı bile kıpırdatmadan bizlere bir telefonla  kısa sürede ulaşarak kayıt oluşturmanız yeterli olacaktır, firmamızın bünyesinde dahil olmak üzere gönderi toplama aracımız ile çok kısa bir süre içerisinde kapı adresinize gelerek; imza, isim, fatura karşılığı gönderi ücretlerinizle beraber teslim alınmaktadır. Kesilmiş olan uçak kargo faturasında size sunmuş olduğumuz gönderi numaraları ile web sayfamız üzerinden kargolarınızı canlı canlı takip edebileceğiniz gibi, online olarak da kargo sorgulama yapabilirsiniz. Faturanızda ki AWB numaraları ile kargo sorgulama menümüze kodunuzu yazarak kargo sorgulama kutucuğuna tıklayınız, kutucuğa tıkladıktan sonra yeni açılan pencere de gönderiniz bilgilerini ve o an ki canlı akıbetini göreceksiniz.

EN UYGUN FİYATLARA YURTDIŞI KARGO HİZMETLERİ

Antalya kargo şirketi, Adana kargo şirketi, İstanbul kargo şirketi gibi aramalarda en popüler olan Kargo34 şirketimiz, yurt içi kargo gönderileri yanı sıra, İzmir’den yurt dışına dünyanın bir çok noktasına da en uygun kargo gönderimi ile kolaylıkla yapabilirsiniz. Yurtdışı kargo gönderi seçenekleri; ithalat kargo taşımacılığı, ihracat kargo taşımacılığı ve numune kargo olan bazlı kurye tabir edilen hiç bir belge gerektirmeyecek olan kargo gönderileri seçeneklerinden sizin için en uygun fiyatlarda kargo servisi ile kargo gönderimi yapabilirsiniz. Yurtdışı kargo şirketimiz, dünyanın tüm ülkelerinde yapmış olduğu kargo acentelik birliktelikleriyle bütün ülkelerde en hızlı ve tam zamanında gönderi teslimatlarını en uygun fiyat çözümleriyle gerçekleştirir. Amerika, Asya, Avrupa ve Afrika’da bulunan her ülkeye kargo gönderimi yapabilirsiniz, bu gönderi hizmetinde de yetkili uzmanlarımız ile kargo bilgilerini eksiksiz bir şekilde ulaştırmanız gerekmektedir. Siz sadece kargo gönderim talebinizi iletiyorsunuz, geriye kalan tüm süreçle en ince ayrıntılarıyla yurtdışı hava kargo firmamız ilgilenmektedir. Siz bize sadece bilgileri iletin, en hızlı bir şekilde gelip adresinizden gönderiyi teslim alınmasını sağlayıp merkez ofisimize ivedi şekilde ulaştıralım, varış noktasına ilk çıkış yapacak ve kargonuz tarifeli kargo uçağımızla dünyanın bir ucundan gönderilerinizi alıp diğer bir ucuna gönderi teslimatlarınızı gerçekleştirelim. Siz müşterilerimiz arkanıza yaslanıp kahvenizi yudumlarken, gönderinizi hızlı bir şekilde bir adresten diğer bir adresine vaat edilen zaman diliminde hemen ulaşsın.

Yurt dışı kargo gönderilerinizi, profesyonel ve çok titiz bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekir. Teslimat sırasında yapılması gereken en küçük bir hata dahil, olumsuz sonuçlara neden olabileceği kesindir. Fakat yurt dışına kargo gönderileceği zaman kargo operatörüne gönderinin içeriği ile ilgili detaylı bilgi verilmesi gereklidir. Bunun nedeni, net bir hesaplama yapılması içindir. Eksik verilen bilgi, yanlış hesap yapılmasına neden olacak, gönderi kargo merkezine ulaştığında da farklı fiyat çıkacaktır. Ayrıca kargonun içeriğinin tüm detaylarıyla bilinmesi, kargo şirketlerine de gönderinin ulaştığı ülkede de kolaylık sağlayabilmektedir.

UYGUN FİYAT POLİTİKAMIZ İLE YURTDIŞI UÇAK KARGO FİRMAMIZ RAKİP TANIMAZ!

Her ülke için yurtdışı kargo ve yurt içi kargo fiyatlandırması farklı hesaplanmaktadır. Uçak kargo hesaplaması yapılırken kargonun çıkış ve varış ülkeleri arasında fiyat farkı olması çok doğaldır. Şehirler arası gönderilen kargolarda bile Uçak Kargo Adana şubesinden çıkan bir sevkiyat ile Uçak Kargo Sabiha Gökçen’den çıkan kargo ücreti arasında bile farklılıklar olmaktadır.

Tüm ülkeler için sabit bir uçak kargo fiyat hesaplaması bulunmamaktadır. Göndermek istediğiniz kargonuzun fiyatının Çin Uçak Kargo ile Özbekistan Uçak Kargo gönderimlerinin aynı olması kesinlikle beklenemez.

Bunun yanında sabit bir fiyatlandırması da bulunmamaktadır. Göndermek istediğiniz kargonuzun fiyatını Uçak Kargo Sorgulama sayfasından rahatlıkla sorgulayabilirsiniz.

Kargo teslimat fiyatlarını, dövizde oluşan dalgalanmalarda çok etkilemektedir. Örnek verecek olursak Kargo göndereceğimiz bir ülkeye 100 TL’ye göndermekte olduğumuz kargonun fiyatı ertesi gün değişebilmektedir. Dövizdeki hareketlenmeye göre az fiyat ödeme ihtimalinizin olduğu gibi daha fazla fiyat ödeme ihtimalinizde bulunmaktadır. Kesin bir bilgi almak için Uçak Kargo34 iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilir ve güncel kargo fiyatları öğrenebilirsiniz. Şirketimizin çağrı merkezini aramanız ve o günkü güncel kur ile vergilere göre değişmekte olan fiyat hareketlerinin öğrenilmesi sizin için en garanti yöntem olacaktır. Şirketimizi güncel uçak kargo fiyat bilgisi almak için çağrı merkezi 7 gün 24 saat aranabilmekte ve fiyat öğrenilebilmektesiniz.

Firmamız ile müşteri hizmetlerine kargo içeriğinin de eksiksiz bir şekilde belirtilmesi önemlidir. Her paketin çıkışından hemen önce depoda kontrol edildiği bilinmesi gerekir. Bunun yanı sıra kargolarınız, hem ülkeden çıkarken kontrol edilir hem de ulaştığı ülkede giriş sırasında gümrükte de kontrol edilmektedir.

Yurt dışı kargo şirketimiz ile, birlerce koli, evrak ve paketleri en güvenli  ve hızlı bir şekilde teslim etmiştir. Kargo sektörünün içinde ciddi bir rol üstlenmiş olan firmamızın tüm hava taşımacılık belgeleri güvenli ve eksiksiz bir hizmet sunmaktadır. DHL Kargo ve TNT Kargo seçeneklerimizin yanı sıra Ptt Kargo seçeneklerimiz ile de güvenle ulaşım sağlıyoruz. Bütün kargolar bizim için önemlidir ve dünyanın hangi ülkesine olursa olsun gönderilecek tüm kargolarda müşteri hizmetlerimiz sizlere bir telefon uzağınızdadır. Bunların dışında şirketimize telefonun yanı sıra internet sitemiz üzerinden de ulaşmak çok kolaydır. Firma personellerimiz, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkelerimiz ile göre hizmet vermekte olduğu gibi bütün gönderilerin yurtdışı küçük kargo ya da yurtdışı büyük kargo olduğuna bakmaksızın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır.

 

Türkiye Amerika Kargo Gönderimi

Kargo34; ülkemizde Amerika’ya hizmet veren global yurtdışı kargo firmaları ile birlikte çalışmaktadır. Amerika’ya lojistik kargo göndereceğiniz zaman yada Amerika’dan Türkiye’deki şehirlere kargo göndereceğiniz zaman her bir kargo firmasından farklı farklı fiyat teklifi alarak, Amerika’ya teslimat hakkında daha detaylı bilgi almak, Amerika’ya ücretler, fiyatlar ve şubelerden teslim edilmesi gibi zorlu süreçler ortaya çıkabilmektedir. Amerika’ya bu zorlu süreçleri en düşük maliyetli ve en konforlu şekilde halledebileceğiniz firma Kargo34’dur.

Türkiye Amerika Kargo Ücretleri

Amerika’ya kargo gönderiminde güvenli ve hızlı taşımanın yanı sıra maliyetleri düşürmek en önemli etkenlerden biridir. Amerika’ya ihracat yapan firmalar veya Amerika E-ticaret sistemlerinde dikkat edilmesi gereken konuların en başında depo yöntemi ve kargo gönderimi konusu geliyor. Amerika’ya göndereceğiniz kargo ve depolama departmanında başarılı bir yönetim gerçekleştiriliyorsa, Amerika’ya uzun yıllar boyunca bu süreci sorunsuz bir şekilde idare edebilir ve Amerika’ya müşterilerinize kaliteli hizmet verebilmektesiniz.

Türkiye Amerika Kargo Ücretleri Hesaplama

Amerika Türkiye kargo en ucuz nasıl sağlanır? Amerika türkiye kargo ücretlerini doğrudan etkileyen etkenlerin başında Amerika’ya göndereceğiniz ürünün ebatları, ürün ağırlığı ve gönderinin Amerika’nın hangi bölgeye yapıldığıdır.

Amerika’ya göndereceğiniz kargonun öncelikle ürün boyutları, Amerika’ya kargo gönderiminde en ucuz gönderi stratejilerinden birisidir. Amerika’ya Satışını yaptığınız ürünlerin ve ihracatını yaptığınız malların ağırlığı ve boyutu maliyetler açısından önemli yere sahiptir. Bu maliyetler Amerika’ya  gidecek olan ürünlerinizin maliyetlerini de belirler. Amerika’ya ürün gönderecekseniz, bu maliyet hesaplamalarına Amerika’ya kargo gönderim ücretini düşünmezseniz zarar edebilme riskiniz ortaya çıkacaktır. Amerika’ya satışını yaptığınız ürünün ve ihraç edeceğiniz malların maliyetlerinin planlamasını yaparken Amerika’ya kargo maliyetlerini en ucuz ve minimize etmeniz önemli husustur.

Amerika’ya kargonuzu en ucuz hale getirmenin diğer bir yöntemi paketlemedir. Amerika’ya Yanlış ve özensiz yapılan bir paketleme müşteriye gittiğinde memnuniyetsizlik yaratacak ve güven sorunu oluşturacaktır. Amerika’ya Kargo maliyetlerini de büyük ölçüde etkilemektedir.

Amerika’ya Parsiyel ve Komple Taşımacılık

Amerika taşımacılık hizmetleri önemli bir sektöre hitap etmektedir. Günümüzde özellikle Amerika’ya  sadece eşya taşımacılığı değil birçok ürünün taşımacılığı yapılabilmek mümkün olmaktadır. Genel olarak Amerika’ya Komple ve Parsiyel Taşımacılık daha sık tercih edilmektedir.

Türkiye Amerika Kargo Fiyatları

Kargo34, Amerika’ya kargo hizmetlerinizde size hızlı ve güvenli taşımanın yanında “Amerika’ya en ucuz nakliyat” desteğini de sağlamayı amaçlar. Türkiye’den Amerika’ya, tüm şehirlerine ve her bir yerine en uygun fiyatları almak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Amerika’ya Toplu yurtdışı kargo gönderimi yapıyorsanız, Amerika’ya anlaşma sağlanarak özel indirimler ve iskontolar uygulanmaktadır. Amerika’ya uygun fiyatlı ucuz kargo gönderimi yapmak isterseniz, hemen internet sitemize girebilirsiniz. Amerika’ya Kargo ile ilgili bilgileri web sayfamızdaki formlara girdikten sonra, girdiğiniz bilgiler tarafımızda değerlendirilerek size en uygun olan Amerika’ya kargo hesaplamaları yapılmaktadır. Amerika’ya üzerinde çalıştığımız ve Amerika’ya güncel tutarak geliştirdiğimiz kargo takip sistemimiz ile Amerika’ya yurtdışına gönderdiğiniz ürünlerin ne aşamada olduğu, alıcıya teslim edilene kadar canlı canlı nerede olduğunu görebilirsiniz. Amerika’ya teslimat süresi genellikle 2 ile 7 iş günü arasında değişmektedir. Amerika’ya müşterilerimize ekstra bir iş yükü çıkarmadan, Amerika’ya kolay ve düşük maliyetler ile Amerika’ya en ucuz kargoyu  göndermek için Kargo34’yu arayabilirsiniz.

Kargo34 Amerika’ya kargo iş sürecinin planını yapar, Amerika’ya gönderilerinizi ve Amerika’ya evrakları takip eder ve Amerika’ya ihtiyaçlarınıza yönelik olarak organize olur. Amerika’ya En uygun navlun tekliflerini detaylı bir şekilde inceleyerek, Amerika’ya kombine hizmetlerle taşımaya konu olan evraklarınızı, Amerika’ya ürünlerinizi, Amerika’ya belgelerinizi, Amerika’ya eşyalarınızı, Amerika’ya mallarınızı, Amerika’ya dökümanlarınızı, Amerika’ya ürünlerinizi veya Amerika’ya malzemelerinizi alıcısıyla buluşturur. Kargo34, Amerika’ya ödeme kolaylıkları da sağlamakta olup müşteri memnuniyetine de gereken özeni göstermektedir. Şirketimiz Amerika’ya birçok çözüm ortakları ile dünyanın birçok ülkesinin nakliyat ve lojistik ihtiyacını karşılamaktadır. Amerika’ya kargo yapmadan önce, Amerika – Türkiye arası göndereceğiniz ürünün yada Türkiye’den Amerika’ya ülkesinin herhangi bir şehrine göndereceğiniz ürünün Amerika’nın yasal olup olmamasına dikkat etmeniz gerekir. Amerika Kargo mevzuatına göre bazı ürünlerin gönderimi yasaktır. Amerika’ya hangi ürünlerin yasak olduğunu, Amerika’ya hangi ürünlerin gönderilerinde problem oluşmayacağını Kargo34 müşteri hizmetlerine ulaşıp kolayca öğrenebileceksiniz. Amerika’ya aynı zamanda yurtdışına göndereceğiniz kargoda, ürünün cinsine ve ağırlığına göre özel bir paketleme yapılarak gönderilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde kargonuz Amerika’nın gideceği yere sağlam bir şekilde ulaşamayabilir. Kargo34 tüm Amerika’ya taşıma hizmetlerinde özel paketleme çözümleri ile eşyalarınızın zarar gelmeden Amerika’ya istediğiniz yere teslimatını gerçekleştirmektedir.

Amerika’ya Karayolu Taşımacılık

Lojistik taşıma yöntemlerinden sadece bir tanesini kapsamaktadır. Amerika’ya Kara araçları kullanılarak RUT planlamasına uygun şekilde dağıtım sunmaktadır. Amerika’ya Genel olarak kullanılan bir nakliye türüdür. Amerika’ya Yükleme işlemi kapıdan veya depodan yapılabilmektedir. Amerika’ya Parsiyel taşımacılık ile ilgili bilgiler.

Amerika’ya Havayolu Taşımacılık

 Genel olarak Amerika’ya parsiyel kargoların taşımaları yapılmaktadır. Amerika’ya Yükleme işlemi havalimanı veya havaalanında yapılmaktadır. Amerika’ya Uçak ile gönderim işlemleri de yapılmaktadır. Amerika’ya taşınacak yüklerin gümrüklü olması gerekir.

Amerika’ya Denizyolu Taşımacılık

 Konteyner ve açık yük olarak taşıma seçeneklerini sunmaktadır. Amerika’ya Dolum işlemleri limanlarda yapılır. Amerika’ya Yurtiçi taşıma yöntemlerinde fazla kullanılmaz. Amerika’ya Türkiye’de limanlardan gümrüklü olarak gemiler parsiyel yükleri yüklerler.

Amerika’ya Demiryolu Taşımacılık

 Taşımacılıkta Pek kullanılmayan yöntemdir. Amerika’ya Vagon’un bir kısmını kiralama ile taşıma maaliyeti oluşturulur ve Amerika’ya sevkiyatlar bu şekilde gerçekleşir. Amerika’ya Nakliye alanları kısıtlı olduğu için fazla tercih edilmemektedir.

Türkiye Amerika Kargo Gönderimi

Kargo34; ülkemizde Amerika’ya hizmet veren global yurtdışı kargo firmaları ile birlikte çalışmaktadır. Amerika’ya lojistik kargo göndereceğiniz zaman yada Amerika’dan Türkiye’deki şehirlere kargo göndereceğiniz zaman her bir kargo firmasından farklı farklı fiyat teklifi alarak, Amerika’ya teslimat hakkında daha detaylı bilgi almak, Amerika’ya ücretler, fiyatlar ve şubelerden teslim edilmesi gibi zorlu süreçler ortaya çıkabilmektedir. Amerika’ya bu zorlu süreçleri en düşük maliyetli ve en konforlu şekilde halledebileceğiniz firma Kargo34’dur.

Türkiye Amerika Kargo Ücretleri

Amerika’ya kargo gönderiminde güvenli ve hızlı taşımanın yanı sıra maliyetleri düşürmek en önemli etkenlerden biridir. Amerika’ya ihracat yapan firmalar veya Amerika E-ticaret sistemlerinde dikkat edilmesi gereken konuların en başında depo yöntemi ve kargo gönderimi konusu geliyor. Amerika’ya göndereceğiniz kargo ve depolama departmanında başarılı bir yönetim gerçekleştiriliyorsa, Amerika’ya uzun yıllar boyunca bu süreci sorunsuz bir şekilde idare edebilir ve Amerika’ya müşterilerinize kaliteli hizmet verebilmektesiniz.

Türkiye Amerika Kargo Ücretleri Hesaplama

Amerika Türkiye kargo en ucuz nasıl sağlanır? Amerika türkiye kargo ücretlerini doğrudan etkileyen etkenlerin başında Amerika’ya göndereceğiniz ürünün ebatları, ürün ağırlığı ve gönderinin Amerika’nın hangi bölgeye yapıldığıdır.

Amerika’ya göndereceğiniz kargonun öncelikle ürün boyutları, Amerika’ya kargo gönderiminde en ucuz gönderi stratejilerinden birisidir. Amerika’ya Satışını yaptığınız ürünlerin ve ihracatını yaptığınız malların ağırlığı ve boyutu maliyetler açısından önemli yere sahiptir. Bu maliyetler Amerika’ya  gidecek olan ürünlerinizin maliyetlerini de belirler. Amerika’ya ürün gönderecekseniz, bu maliyet hesaplamalarına Amerika’ya kargo gönderim ücretini düşünmezseniz zarar edebilme riskiniz ortaya çıkacaktır. Amerika’ya satışını yaptığınız ürünün ve ihraç edeceğiniz malların maliyetlerinin planlamasını yaparken Amerika’ya kargo maliyetlerini en ucuz ve minimize etmeniz önemli husustur.

Amerika’ya kargonuzu en ucuz hale getirmenin diğer bir yöntemi paketlemedir. Amerika’ya Yanlış ve özensiz yapılan bir paketleme müşteriye gittiğinde memnuniyetsizlik yaratacak ve güven sorunu oluşturacaktır. Amerika’ya Kargo maliyetlerini de büyük ölçüde etkilemektedir.

Amerika’ya Parsiyel ve Komple Taşımacılık

Amerika taşımacılık hizmetleri önemli bir sektöre hitap etmektedir. Günümüzde özellikle Amerika’ya  sadece eşya taşımacılığı değil birçok ürünün taşımacılığı yapılabilmek mümkün olmaktadır. Genel olarak Amerika’ya Komple ve Parsiyel Taşımacılık daha sık tercih edilmektedir.

Türkiye Amerika Kargo Fiyatları

Kargo34, Amerika’ya kargo hizmetlerinizde size hızlı ve güvenli taşımanın yanında “Amerika’ya en ucuz nakliyat” desteğini de sağlamayı amaçlar. Türkiye’den Amerika’ya, tüm şehirlerine ve her bir yerine en uygun fiyatları almak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Amerika’ya Toplu yurtdışı kargo gönderimi yapıyorsanız, Amerika’ya anlaşma sağlanarak özel indirimler ve iskontolar uygulanmaktadır. Amerika’ya uygun fiyatlı ucuz kargo gönderimi yapmak isterseniz, hemen internet sitemize girebilirsiniz. Amerika’ya Kargo ile ilgili bilgileri web sayfamızdaki formlara girdikten sonra, girdiğiniz bilgiler tarafımızda değerlendirilerek size en uygun olan Amerika’ya kargo hesaplamaları yapılmaktadır. Amerika’ya üzerinde çalıştığımız ve Amerika’ya güncel tutarak geliştirdiğimiz kargo takip sistemimiz ile Amerika’ya yurtdışına gönderdiğiniz ürünlerin ne aşamada olduğu, alıcıya teslim edilene kadar canlı canlı nerede olduğunu görebilirsiniz. Amerika’ya teslimat süresi genellikle 2 ile 7 iş günü arasında değişmektedir. Amerika’ya müşterilerimize ekstra bir iş yükü çıkarmadan, Amerika’ya kolay ve düşük maliyetler ile Amerika’ya en ucuz kargoyu  göndermek için Kargo34’yu arayabilirsiniz.

Kargo34 Amerika’ya kargo iş sürecinin planını yapar, Amerika’ya gönderilerinizi ve Amerika’ya evrakları takip eder ve Amerika’ya ihtiyaçlarınıza yönelik olarak organize olur. Amerika’ya En uygun navlun tekliflerini detaylı bir şekilde inceleyerek, Amerika’ya kombine hizmetlerle taşımaya konu olan evraklarınızı, Amerika’ya ürünlerinizi, Amerika’ya belgelerinizi, Amerika’ya eşyalarınızı, Amerika’ya mallarınızı, Amerika’ya dökümanlarınızı, Amerika’ya ürünlerinizi veya Amerika’ya malzemelerinizi alıcısıyla buluşturur. Kargo34, Amerika’ya ödeme kolaylıkları da sağlamakta olup müşteri memnuniyetine de gereken özeni göstermektedir. Şirketimiz Amerika’ya birçok çözüm ortakları ile dünyanın birçok ülkesinin nakliyat ve lojistik ihtiyacını karşılamaktadır. Amerika’ya kargo yapmadan önce, Amerika – Türkiye arası göndereceğiniz ürünün yada Türkiye’den Amerika’ya ülkesinin herhangi bir şehrine göndereceğiniz ürünün Amerika’nın yasal olup olmamasına dikkat etmeniz gerekir. Amerika Kargo mevzuatına göre bazı ürünlerin gönderimi yasaktır. Amerika’ya hangi ürünlerin yasak olduğunu, Amerika’ya hangi ürünlerin gönderilerinde problem oluşmayacağını Kargo34 müşteri hizmetlerine ulaşıp kolayca öğrenebileceksiniz. Amerika’ya aynı zamanda yurtdışına göndereceğiniz kargoda, ürünün cinsine ve ağırlığına göre özel bir paketleme yapılarak gönderilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde kargonuz Amerika’nın gideceği yere sağlam bir şekilde ulaşamayabilir. Kargo34 tüm Amerika’ya taşıma hizmetlerinde özel paketleme çözümleri ile eşyalarınızın zarar gelmeden Amerika’ya istediğiniz yere teslimatını gerçekleştirmektedir.

Amerika’ya Karayolu Taşımacılık

Lojistik taşıma yöntemlerinden sadece bir tanesini kapsamaktadır. Amerika’ya Kara araçları kullanılarak RUT planlamasına uygun şekilde dağıtım sunmaktadır. Amerika’ya Genel olarak kullanılan bir nakliye türüdür. Amerika’ya Yükleme işlemi kapıdan veya depodan yapılabilmektedir. Amerika’ya Parsiyel taşımacılık ile ilgili bilgiler.

Amerika’ya Havayolu Taşımacılık

 Genel olarak Amerika’ya parsiyel kargoların taşımaları yapılmaktadır. Amerika’ya Yükleme işlemi havalimanı veya havaalanında yapılmaktadır. Amerika’ya Uçak ile gönderim işlemleri de yapılmaktadır. Amerika’ya taşınacak yüklerin gümrüklü olması gerekir.

Amerika’ya Denizyolu Taşımacılık

 Konteyner ve açık yük olarak taşıma seçeneklerini sunmaktadır. Amerika’ya Dolum işlemleri limanlarda yapılır. Amerika’ya Yurtiçi taşıma yöntemlerinde fazla kullanılmaz. Amerika’ya Türkiye’de limanlardan gümrüklü olarak gemiler parsiyel yükleri yüklerler.

Amerika’ya Demiryolu Taşımacılık

 Taşımacılıkta Pek kullanılmayan yöntemdir. Amerika’ya Vagon’un bir kısmını kiralama ile taşıma maaliyeti oluşturulur ve Amerika’ya sevkiyatlar bu şekilde gerçekleşir. Amerika’ya Nakliye alanları kısıtlı olduğu için fazla tercih edilmemektedir.

AMERIKA GEMİ İŞLETMECİLİKLERİ

Kargo34 gemi işletmeciliğini ticari ve teknik gemi işletmeciliği olmak üzere iki grupta hizmet veriyor. Kargo34’ten Amerika’ya gemi kiralama hizmeti alan firmalar , kiralamış olduğu geminin teknik bakımını kendisi yapıyor ama ticari bakımdan işletmesi  için başka bir firmayı yetkilendirebiliyor yada teknik bakımında destek alıyor olsa da ticari bakımdan kendi işletmektedir. Aynı şekilde firmalar Amerika’ya kiralamış oldukları gemilerini, Amerika’ya gemi kiralama kapsamında tamamen kendi firması tarafından işletebiliyor yada başka bir firmaya tamamen yetki verebilmektedir.

Amerika’ya GEMİ KİRALAMA VE BROKERLAR

Denizyolu taşımacılığı hizmeti özellikle uluslararası taşımacılık hizmetleri içinde en çok tercih edilen hizmetler arasında yer almaktadır. Türkiye’den Amerika’ya olan ticaretin yaklaşık olarak %90’ı denizyolu taşımacılığı hizmeti ile yapılmaktadır. Amerika’ya yapılan denizyolu taşımacılığının maliyeti de oldukça düşük olmakla birlikte Amerika’ya gidecek malzemenin miktarı yada boyutunun büyüklüğü farketmeksizin Amerika’ya götürülmesine imkan sağlamaktadır. Amerika’ya giden gemilerin yük taşıma kapasiteleri fazla olduğu için, Amerika’ya malzeme taşıma maliyetide düşüyor. Bu sebep ile Amerika’ya malzeme yapacak kurum yada kuruluşların Amerika’ya gemi kiralama istekleri de artıyor.

Amerika’ya GEMİ KİRALAMA SÜREÇLERİ

Amerika’ya malzeme taşımacılığı, Amerika’ya gemi kiralama ile de yapılabiliyor. Amerika’ya Gemi kiralama süreci, koşulları taşıma durumuna göre farklılık gösterecek biçimde hazırlanan sözleşmeler ile başlamaktadır.

Amerika’nın BROKER KİMDİR?

Amerika’ya deniz ticareti kapsamında taraflardan hiçbirine vekil yada acente tarzında bir sıfat ile sürekli olarak bağlı olmayan ve bir ücret karşılığında yapılan sözleşmelere aracılık yapan kişi yada kurumlara broker denir.

Amerika’ya Gemi kiralama işlemleri de çoğunluk ile brokerler tarafından yürütülüyor.

Broker, şirket içerisinden seçilebildiğigibi şirket dışarısından da seçilebiliyor. Korgo34’ten Amerika’ya Gemi kiralama ve buna benzer olan ticari işlemler broker tarafından yapılıyor. Amerika’ya yapılan gemi kiralama hizmetinden önce geminin bakımı, onarımı, yakıt, malzeme, güverte gibi teknik işlemleri veya makine enspektörleri tarzı işlemler teknik elemanlar tarafından kontrol ediliyor. Brokerlar genel olarak istihbarat gücü ve piyasaya hakimiyeti ile iki tarafın anlaşmasına aracılık etmektedir.

Amerika’ya GEMİ KİRALAMADA SÖZLEŞME TARAFLARI

Amerika’ya Gemi kiralama sözleşmelerinde bulunan taraflar arasında taşıyan firma Kargo34 olmaktadır. Amerika’ya malzemesini taşıtacak olan ithalatçı ve ihracatçı firmalar ya da malzemenin alım satımına aracılık yapmakta olan firmalar taşıtan veya kiracı unvanlarını almaktadır. Kargo34 ise işletme yetkisi olarak taşıtan unvanını alıyor.

Kargo34 müşterilerine Amerika’ya  gemi kiralama hizmeti vererek, her türlü malzemenin güvenle ve zamanında taşınmasının garantisini veriyor.

Malzemenin Amerika’ya teslimatını en uygun gemiler ile gerçekleştiriyor.

Kargo34 bünyesinde hizmet vermekte olan diğer bir hizmet alanımız Amerika’ya gemi kiralama alanında tecrübemiz ile müşterilerimizin malzemelerini hep heyecan ile taşımaktayız.

Kargo34 olarak sizin malzemeniz, bizim malzememiz anlayışına sahibiz. Uzun yıllardır ÜLKEDEN Türkiye’nin çeşitli limanlarına gelmiş olan yüklerin brokerliğini yapıyoruz. Bunun yanında levha saç, profil, krom madeni, blok mermer yükleri için de Amerika’ya gemi kiralama hizmeti sunmaktayız.

Referans firmalarımız için bizimle 0539 602 29 34 numaralarımızdan irtibata geçebilir ya da operasyon@remora.com.tr adresine yük veya gemi taleplerinizi bildirebilirsiniz.

Amerika’ya GEMİ KİRALAMA HİZMETİNDE PART KARGO NEDİR?

Kargo34, Türkiye ve Amerika genelindeki pek çok kurumsal şirkete gemi kiralama hizmeti veriyor.

Amerika’ya komple gemi kiralama hizmetinden hariç doğru zamanda doğru malzemeleri bir araya getirerek değerli müşterilerimize çok daha düşük maliyet sunmayı amaçladığımız  için part cargo taşıma olanağı sunuyoruz.  Malzemelerinizin en güvenli ve maliyet bakımından en ucuz taşınabilmesi için Amerika’nın bulunan armatörler ile iş birliği sağlamaktayız.

Amerika’ya 1.000 tondan 60.000 tona kadar olan malzemelerin çok güvenli ve maliyet bakımından en az şekilde götürülebilmesi için çalışıyoruz.

Kargo34 Amerika’ya gemi kiralama ve part cargo taşıma hizmetlerinden başka taşınacak olan malzemelerin özelliklerine göre genel olarak proje taşımalarında tercih edilen büyük vinçli gemi, ro-ro gemisi veya roll trailer ve flatrack üniteleri ile taşıma hizmeti veren armatörler ile yıllık anlaşmalar yapıyoruz.

Amerika’ya BÜYÜK VİNÇLİ GEMİ, RO-RO GEMİSİ VEYA ROLL TRAİLER VE FLATRACK ÜNİTELERİ İLE TAŞINAN ÜRÜNLER

  Otomobil,

  Dozerler ve İş makineleri,

  Ticari araçlar,

  Kamyonlar ve Otobüsler,

  Forkliftler

Easysoftonic