AMERIKA YURTDIŞI KARGO

Amerika Yurtdışı Kargonuzu Amerika Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Amerika Doküman gönderimi, Amerika Dosya gönderimi, Amerika Evrak gönderimi, Amerika Pasaport gönderimi, Amerika Numune gönderimi, Amerika Paket gönderimi, Amerika Hediye gönderimi ve Amerika Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Amerika acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Amerika Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Amerika gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Amerika’ya sevki yapılır.
Amerika Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Amerika gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Amerika acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Amerika Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Amerika DHL, Amerika FedEx ve Amerika UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Amerika Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Amerika kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Amerika Kargo Takip Numarası, gönderiniz Amerika’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Amerika’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Amerika gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Amerika’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

AMERIKA’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Amerika Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Amerika kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Amerika koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Amerika kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Amerika kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Amerika Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Amerika’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Amerika paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Amerika yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Amerika Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Amerika Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.