Amerika Kargo Gönderimi

AMERİKA KARGO İŞLEMLERİ

Amerika kargo işlemlerinin ayrıntıları ile anlattığımız bu yazımızda 1991 tarihinde bağımsızlığını ilan etmiş olan bu ülkeyi ilk tanıyan ülkelerden birisi ülkemiz olmuştur. Türkiye’den Amerika’ya kargo gönderimi yapmak isteyen kişi ve kurumlar için önem taşıyan soruları sizler için cevaplandırdık.

• Amerika kargo nasıl gönderilir?
• Amerika’ya kargo göndermek isteyen bir kişi veya kurumlar ne kadar fiyat ödemesi yapar?
• Amerika- Türkiye kargo ücreti hangi faktörlerden etkilenmektedir?
• Amerika ucuz kargo gönderimi nasıl yapılır?
• Türkiye’den Amerika’ya kargo fiyatı nasıl hesaplanır?
• Amerika ile Türkiye kargo süresi kaç gün sürmektedir?
• Amerika kargo gönderi takibi nasıl yapılır?

Bu yazımızda yukarıdaki soruların cevaplarını öğrenebilirsiniz ama ilk önce Amerika yönüne doğru olan kargo trafiğini etkileme ihtimali olan durumlara incelemekte fayda var. Bu faktörler, Amerika kargo gönderiminiz ile ilgili size tüyolar verecektir.

AMERİKA KARGO NASIL YAPILIR?

Amerika uçak kargo sayesinde bu ülkeye hem bireysel hem de kurumsal bir şekilde kargo gönderiminizi çok hızlı ve çok güvenilir bir şekilde ulaştırabilirsiniz.
Kargo gönderimlerinizin işlemlerini yapmak günümüz de eskiden olduğu kadar zor bir iş değil. İsterseniz yurtdışı hava kargo hizmeti vermekte olan global Amerika kargo şirketleri sayesinde bu hizmeti alabilirsiniz veya isterseniz de yurt içinde aynı hizmeti vermekte olan Kargo34 ile gönderiminizi çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Amerika’ya kargo gönderiminiz için ihtiyacınız olan sadece bir bilgisayar veya akıllı bir telefon.

AMERİKA’YA KARGO GÖNDERMENİN AŞAMALARI NELERDİR?

Kargo34 sayfasında karşınıza çıkacak olan hesaplama aracını kullanarak (‘Fiyat Al‘ butonundan) Amerika kargo işlemlerinizi yapmak için sadece 1 dakikanızı ayırmanız yeterli olacaktır.
Göndereceğiniz kargonun gideceği ülkeyi diğer ülkeler arasından bularak Amerika’yı işaretledikten sonra kargonuzun kilogram bilgilerini gireceğiniz bölüme geçeceksiniz. Kilogram bilgilerinizi girdikten sonra kargo fiyat hesaplaması yapılması gerekiyor.Bilgileri girdikten sonra paketinizin yolculuğu da o andan sonra başlamış olacaktır.

AMERİKA KARGO FİYAT HESAPLAMA NASIL YAPILIR?

Amerika kargo hesaplaması yapmak sandığınız kadar zor bir işlem değil.
Amerika’ya gönderdiğiniz kargonuzun fiyatının hesaplamasını yaparken, ya kilogram olarak ağırlığı ya da kargonun kapladığı hacim için hacimsel ağırlık hesaplama işlemi yapılır. Bu hesaplama sonunda gönderdiğiniz kargonuza ne kadar bir fiyat çıktığını ve ne kadar bir fiyat ile Amerika’ya gideceği belli olur.

AMERİKA KARGO FİYAT HESAPLAMASI

Amerika kargo fiyatlarının hesaplanmasını da Kargo34 sitesinin üzerinden sizlere anlatacağız.
Kargo34’ün sayfasına girdiğiniz zaman ekranınızda çıkan yurtdışı kargo fiyat hesaplama kısmına kargonuzun gideceği ülke olarak Amerika’yı seçtikten sonra, paketinizin kilo bilgisini de vermeniz gerekiyor. Böylece kargonun örneğin Almatı’ya ne kadar Türkiye Amerika kargo fiyatı ödenerek gönderiminin sağlanacağını çok kısa bir zaman içinde öğrenebilirsiniz…

AMERİKA’YA KARGO GÖNDERİMİ

Amerika’ya kargo gönderim işleminizi gerçekleştirmek için son adım olan fiyat bilgisini öğrenip, ödemeyi gerçekleştirmek ve kargoyu teslim etmektir. Bu aşamayı kendiniz yapabileceğiniz gibi kurye yardımı ile de yapabilirsiniz.
Kurye çağırma kısmında bulunan müşteri adı soyadı, telefon numarası ve paketin alınmasını istediğiniz tarihi yazmanız gereken bölümleri doldurmalısınız.

AMERİKA TÜRKİYE ARASI KARGO FİYATLARI


Amerika kargo gönderim fiyatları şöyle;
• 5 kg: 103.50 Euro
• 10 kg: 175.40 Euro
• 20 kg: 253. 30 Euro

Amerika’dan Türkiye’ye kargo gönderim ücretleri hakkında da bilgi verelim.

• 5 kg:191.60 Euro
• 10 kg:313.50 Euro
• 20 kg:502.40 Euro


FİYAT HESAPLA

AMERİKA TÜRKİYE ARASI KARGO GÖNDERİM SÜRESİ

Kuryemiz göndereceğiniz kargonuzu aldıktan sonra pazar günü ve resmi tatil günleri hariç her akşam yapılan uçuşlar ile kargonuzu yola çıkarıyoruz. Türkiye’den Amerika’ya ortalama 2 iş günü içinde kargo teslimatınız yapılabilmektedir.

TÜRKİYE’NİN HER YERİNDEN AMERİKA’NIN HER KENTİNE KARGO GÖNDERİMİ SAĞLANIYOR

Türkiye’nin ister en çok ihracat yapılan şehri olan İstanbul’dan, veya Ankara’dan, Adana, Denizli, Trabzon ya da Mardin’den, Almatı, Astana, Çimkent, Aktöbe veya Aktav’a gönderimi yapılması gereken bir kargonuz ya da evrak zarfınız var ise çalmanız gereken tek kapı ucakkargo34.com

PTT KARGO AMERİKA FİYATLARI

Amerika’ya kargo göndermenin yollarından biri de PTT kargoyu kullanma seçeneği olacaktır. Bu sebep ile PTT kargo Amerika ücretleri hakkında da bilgi sahibi olmanız gerekmektedir.
PTT yurtdışı kargo ücret hesaplaması yapmak için PTT’nin internet sitesi üzerinden TURPEX’e tıklayarak, gönderimi yapmak istediğiniz ülkeyi seçerek, ağırlık bilgisini devermeniz gerekmektedir.
Amerika’ya 0.5 kg, 10 kg ve 20 kilolara sahip bir PTT uluslararası kargo hizmetini alarak kargo gönderdiğinizi düşünelim ve bu kargonun

PTT kargo Amerika fiyatını hesaplayalım:
• 0.5 kg:204 TL
• 10 kg:606.70 TL
• 20 kg:1097.70 TL

Amerika PTT kargonun ulaşma süresi ise ortalama 10-14 gün arasında değişim göstermektedir. Bu süreç içinde göndermiş olduğunuz kargonuzun takibini de Amerika PTT kargo takip ile yapabilirsiniz.

AMERİKA KARGO TAKİP NASIL YAPILIR

Amerika kargo gönderi takip ile göndermiş olduğunuz kargonuzu adım adım takip ederek alıcısına ulaştığı zamanı dakikası dakikasına takip edebilirsiniz.
Kargonuzu, gönderimini gerçekleştirecek olan şirkete teslim ettiğinizde size verilen kargo takip numarası ile Amerika’ya göndermiş olduğunuz koli ya da zarfınızın takibini yapabilirsiniz.
Gönderimi yaptığınız şirketin internet sitesine girerek, kargo takip kısmından takip numarasını yazmanız bu işlem için yeterli olacaktır.

AMERİKA’DAN TÜRKİYE’YE KARGO

Amerika’dan Türkiye’ye kargo göndermek de zor işlem değil. Bu ülkeden ithalat yapmak isteyen bir iş insanı, ya da orada eğitimine devam eden bir Türk öğrenci Amerika kargo şirketleri aracılığı ile kolayca gönderim yapabilir.

AMERİKA’YA EN UCUZ KARGO İÇİN KARGO34

Kargo34 dünya üzerinde Amerika’da dahil olmak üzere 219 + ülkeye istediğiniz kargoyu, istediğiniz zaman, en ucuz kargo fiyatı ile teslim etmeyi size temin ediyor ve bu taahhüdünü de başarı ile yerine getirmektedir.
Amerika’ya uçak kargo ile gönderilecek bir kargoyu Türkiye’nin birçok yerinden aynı gün içinde yola çıkartılıyor ve kargolarınız tam zamanında karşı tarafın eline ulaşıyor.

İstanbul’dan Amerika’ya kargo gönderimi için, Yeni İstanbul Havaalanı ile Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan kalkan bir uçağa vereceğimiz kargonuz en geç 2 iş günü içinde başkent de bulunan bir evde ya da ofiste alıcısına teslim ediliyor.

GÜVENİLİR ÇÖZÜM ORTAKLARI

Yurtdışı kargonuzu TNT, FEDEX, UPS, TNT ile taşınmasını sağlayan Kargo34 Amerika kargo hizmetinde havaalanından, havaalanına yada havaalanından adrese yada adresten havaalanına ve adresten adrese gerçekleştirmiş olduğumuz teslimatlarda tamamen sizin değerli müşterilerimizin kişisel isteklerine göre yapmaktadır. Kargo34 bu saymış olduğumuz tüm gönderi seçeneklerinde profesyonel olarak bir yol izleyerek, tam zamanında teslimatlar gerçekleştirir. Müşterilerimizin tüm normal veya acil olarak gönderilmesi gereken kargo ve ihtiyaçlarına çözüm üretmek için uğraşan firmamız, uçak kargo gönderilerini, işleyiş plana koymaları, kargo operasyonları içinde ve sonuç odaklı olarak yapmaktadır. Bu noktada TNT Amerika kargo fiyatı ve UPS Amerika kargo fiyatlarının hesaplaması için de Kargo34’den yardım alabilirsiniz.

Bugün Kargo34 aracılığı ile korgonuzun gönderimini gerçekleştirin. Kargo34 ile kargolarınızı gönderebilir, ekspres kargoların taşımacılık ücretlerini öğrenebilir, size en yakın bulunan Kargo34 Hizmet Noktalarını bulabilir ve Kargo34 ile kargo gönderme hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Sizlere gümrük konularında, çeşitli taşımacılık çözümleri ile ve uluslararası taşımacılık konusundaki zengin tecrübelerimiz ile sizlere destek olmak için buradayız.
Amerika ve 219+ ülkeye göndermek istediğiniz yurtdışı kargolarınız Kargo34 güvencesinde…