Arama:
Uçak Kargo – Kargo Çeşitleri – Ücretler – Hesaplama Yöntemleri

Dünya geneli hava kargo acenteleri büyük değer kazandı ve son yılların trend taşımacılığı ise hava kargo taşımacılığı olarak karşımıza çıkıyor.

Hava kargo firmaları içinden en iyisi Kargo 34 olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Sizin için en önemli şey vaktinizi iyi değerlendirmekse, sevkiyatlarınızı havayolu kargo taşımacılığı ile yapmanız sizin için en verimli yol olacaktır. Zamanınızı verimlik kullanmanız sizlere rakiplerinizle daha iyi rekabet edebilmeniz için vakit kazandıracak. Rakiplerinden her zaman önde olmak istiyorsanız ilk yapmanız gereken size en uygun olan hava kargo şirketleri listesi hazırlamak. Size en uygun olan Türk hava kargo şirketleri arasından bütçenize en uygun olan şirketi de yani Kargo 34’ü seçtiyseniz kargonuzu nasıl göndereceğiniz hakkında ana sayfamızdan talimatlara bakabilirsiniz ya da Kargo 34 Türk hava yolları kargo Esenboğa iletişim, Türk hava yolları kargo iletişim, UPS hava kargo iletişim, DHL hava kargo iletişim ya da Türk hava yolları kargo bölümü iletişim hatlarından bizlere ulaşabilirsiniz. Hava kargo taşımacılığı yapan firmalar arasında saygın bir konuma sahip olan Kargo 34, iş birliği yapmakta olduğu Çin hava kargo firmaları, Çelebi hava kargo, Rusya hava kargo, Air Express kargo, Türk havayolları kargo ve aremex international hava kargo ve kurye a.ş firmaları ile birlikte sevkiyatınızı gerçekleştirmek istediğiniz tüm kargolarınızı, dünyanın bir ucundan diğer ucuna denilebilecek yerlere, haritada yerini bulmakta bile zorlanabileceğiniz yerlere güvenli bir şekilde taşımaktayız.

Karayolu ve deniz yolu taşımacılığı ile teslimatı günler belki de haftalar sürecek olan kargonuz Türk hava kuvvetleri kargo uçakları ya da kargonuza en uygun uçak seferlerini aramex international hava kargo ve kurye uçaklarından ayarlayarak en geç 1-4 iş gününde teslim etmekteyiz.

Hava kargo teslim şekillerini, hava kargo fiyatlarını, hava kargo terimlerini, hava kargo taşımacılığı terimlerini, hava kargo takip, emirates hava kargo takip, dhl hava kargo takip, air france kargo takip ve türk hava yolları kargo sorgulama işlemleri nasıl yapılır? Konularına açıklık getireceğiz.

Kargolarınızı en hızlı göndermenin yolu Kargo 34’ten geçer. Hem sınır kapılarında da beklemezsiniz hem de uluslararası bürokratik işlemler sebebi ile zaman kaybı yaşamamış olursunuz.

Yurtdışına kargo gönderimi yapmak istediğinizde Kargo 34 tercih ederseniz paketinizin gönderimini gerçekleştirecek olan operatörü seçebiliyorsunuz, kuryeyi bulunduğunuz yere (Örneğin: İzmir’deyseniz hava kargo İzmir şubesi kargoyu) çağırıyorsunuz ve kargonuzu teslim ediyorsunuz.

Kargonuzu taşıyan uçak yola çıktıktan sonra kargonuzun teslimat adresi dünyanın diğer ucunda bile olsa 1-4 işgünü içinde teslimatı gerçekleşir.

Kargo 34’ü Neden Seçmelisiniz?

Kargo 34 firmasının bu kadar popüler olmasının sebepleri arasında ön plana çıkan tabi ki de hız faktörüdür.

Göndermek istediğiniz kargonuzun karayolu ya da denizyolu taşımacılığı ile günlerce, haftalarca yolda zaman kaybetmesini istemiyorsanız Uçak Kargo34’ü seçerek en doğru kararı vermiş olursunuz.

Karayolu sevkiyatında yaşanan bürokratik aksaklıklar, deniz yolunda da günlerce süren yolculuklar nedeni ile artık havayolu taşımacılık sektörü popüler olmaya başladı. Artık teslimatlarınız hemen teslim edilecek.

Kargo 34 kimler tarafından kullanılmaktadır?

Vakit Nakittir anlayışını benimseyen herkes tercih edebilir. Özellikle ilaç firmaları, sıcaklığa duyarlı olan aşıları bozmadan ve hızlı bir şekilde sevkiyatını yapmak için soğuk hava depolu kargo şirketlerini tercih etmektedir. Meyve, sebze, süt, et, balık gibi hemen bozulma ihtimali olan kargoların gönderimide soğuk hava depolu kargolar ile hemen gönderimi sağlanıyor. Bunların yanında mikro ihracat kargolarıda genellikle hava kargo ile gönderiliyor.

Karayolu ve denizyolu taşımacılık faaliyetlerine göre uçak kargo taşımacılığı oldukça maliyetli olsa da kargonuzun kısa bir sürede alıcısına ulaştırma gibi bir avantajı da bulunmaktadır.

HAVA KARGO FİYATINI ETKİLEYEN FAKTÖRLER NELERDİR?

İlk olarak uçak kargo taşımacılık ile kargo göndermek isterseniz ödeyeceğiniz ücret her yarım kiloda bir değişecektir. 30 kilograma kadar olan kargolar her yarım kiloda bir fiyatın değişmesi sonucu 30 kilogram ve üstünde belli durumlarda sabit kalabiliyor. Türk hava yolları kargo bölümü ile görüşerek ortalama bir fiyat alabilirsiniz. Eğer sürekli olarak uçak kargo taşımacılığı kullanmak isterseniz uzun süreli anlaşmalar yaparak fiyat indirimi de alabilirsiniz.

Kargonun ücreti sevk edilecek ülkeye göre de farklılık gösterir. Sevk edilecek ülkeye düzenlenmiş olan uçak sefer sayısı etki ederken, varış ülkesinde iç savaş, politik karışıklık tarzı durumlar söz konusuysa bu durumlar kargo fiyatında etkilemektedir.

Göndereceğiniz kargonun, hava kargo navlun hesaplamasını sitemizin ana sayfasında bulunan fiyat hesapla bölümünden de yapabilirsiniz.

HAVA KARGO FİYAT HESAPLAMA

Hava kargo fiyat hesaplamada sadece ağırlık hesaplanmaz. Ödeyeceğiniz fiyatın ortaya çıkması için hava kargo hacim hesaplaması da yapılmaktadır. Yapılan hesaplama sonucunda ağırlığın mı yoksa hacmin mi daha büyük olduğuna bakılır ve büyük olan sonuç ile hesaplamaya devam edilir. Bu kısımda desi hesaplama (hacim hesabı) devreye giriyor.

Desi hesaplama formülü şu şekildedir:

Eğer 60x40x40 boyutlarında bir koliyi gönderecekseniz ve gönderinizin de 5 kilogram olduğunu varsayalım.

Yukarıdaki formüle göre işlemimizi yapıyoruz 60X40X40/5000 = 19,2 sonucunu elde ediyoruz.

Hesaplamaya yüksek olan sonuca göre devam edeceğiz;

Kargomuzun normal ağırlığını 5 kilo olarak varsaymıştık.

5 kg (ağırlık) <19,2 (hacimsel ağırlık).

Hava kargo hacimsel ağırlık hesaplama sonucu bulduğumuz 19.2 sayısı, kargonun gerçek ağırlığından fazla olduğu için hava kargo hesaplama işlemimiz bu sonuç ile devam edecektir.

HAVA KARGO FİYAT HESAPLAMA SONUÇLARI

Göndermek istediğiniz 0.5, 10 ve 20 kilogram ağırlığındaki bir kargonuzun Türkiye’den Hollanda, Amerika, Fransa, Almanya ve Japonya’ya gönderimücretini hesaplayalım.

Yurtdışı uçak kargo fiyatları

AMERİKA UÇAK KARGO FİYATI

5 kg: 25.29 Euro

10 kg: 157.31 Euro

20 kg: 226.59 Euro

ALMANYA HAVA KARGO FİYATI

5 kg: 21 Euro

10 kg: 122.09 Euro

20 kg: 178.19 Euro

HOLLANDA UÇAK KARGO FİYATLARI

5 kg: 21 Euro

10 kg: 122.09 Euro

20 kg: 178.19 Euro

FRANSA HAVA KARGO FİYATLARI

5 kg: 21 Euro

10 kg: 122.11 Euro

20 kg: 178.19 Euro

JAPONYA UÇAK KARGO FİYATLARI

5 kg: 27.49 Euro

10 kg: 183.59 Euro

20 kg: 267.29 Euro

UÇAK KARGO TESLİMAT SÜRELERİ

Göndereceğiniz kargo sevkiyatlarınızda en önemli nokta kargonuzun zamanında teslim edilmesidir. Kargonuzun teslimat zamanı gönderildiği ülkeye göre değişkenlik göstermektedir. Ülkenin uzaklığı veya ülkeye düzenlenmiş olan uçak seferlerinin sıklığı kargonuzun teslimat süresini etkiler. Kargo 34 ile ortalama 1-4 iş günü içinde sevkiyat adresine kargonuz teslim edilir eğer express kargo ile gönderimi tercih ettiyseniz ertesi gün kargonuz teslim edilir. Fransa, Almanya, İtalya gibi Türkiye’ye konumu yakın olan Avrupa ülkelerine 1 günde kargo sevkiyatı yapılabiliyorken, Japonya, Çin gibi daha uzak ülkelere ortalama 2 iş gününde kargo sevkiyatı yapılıyor. Deniz yolu taşımacılığı ile ortalama 1.5 ayda sevkiyatın yapıldığı Avustralya’ya ise ortalama 3 iş gününde sevkiyat yapılıyor.

GLOBAL KARGO ŞİRKETLERİ

DHL ve diğer global kargo şirketleri olan UPS, FEDEX, TNT uçak kargo gönderiminde ilk sıralarda yer almaktadırlar. Dünyanın her bölgesine yurtdışı hava kargo sevkiyatı yapmakta olan DHL, FEDEX, UPS ve TNT ülke bazlı yaptığı çalışmalarda ise yerli şirketlerle anlaşmalar yaparak da hizmet veriyor. Örnek verecek olursak Kargo 34, tüm yurtdışına göndermek istediğiniz uçak kargo sevkiyatlarınızı bu global gönderi şirketlerinin servisi ile 219+ ülkeye gönderim sağlamaktadır.

THY UÇAK KARGO HİZMETİNİ TURKISH CARGO İLE YAPMAKTADIR

THY uçak kargo sektöründe özellikle son zamanlarda büyük bir adım attı.

Dünyanın 126 ülkesine kargo sevkiyatı yapmakta olan THY uçak kargo veya Turkish Cargo, dünya genelinde, 88’i direkt kargo noktası olarak 300’den fazla destinasyona hava kargo hizmeti vermektedir. THY Turkish Cargo’nun internet sitesi üzerindeki bilgiler doğrultusunda 2023 yılında, 120 destinasyona direkt olarak uçuş gerçekleştirmeyi planlıyorlar. Ekim 2019’da THY Turkish Cargo’nun direkt uçuş yaptığı bölgeler arasına Malezya’nın başkenti olan Kuala Lumpur ve Hindistan’ın batısında bulunan Ahmedabad da eklenmiş oldu. Ahmedabad, çok önemli ilaç Pazar yeri konumunda olması dikkat çekmektedir. THY uçak kargo son zamanlarda global havacılık otoriteleri tarafından sertifikalandırılmış destinasyonlar içinde gerçekleştirmiş olduğu ilaç taşımaları ile de kendinden bahsettiriyor.

THY Turkish Cargo, Dubai, Mumbai, İstanbul, Singapur, Basel, Brüksel, Amsterdam, Londra gibi önemli ve sertifikalı bölgelerde ilaç sevkiyatı yaparak 400’den fazla istasyon arasında önemli bir “ilaç-pharma” güzergahı oluşturdu.

THY’nin kendine ait 336 yolcu uçağının kargo taşıma kapasitesine ek olarak 23 kargo uçağı ile direkt olarak yurtdışı kargo seferleri yapan THY Turkish Cargo, Cumhuriyet’in 10. yılında dünyanın en iyi beş uçak hava kargo firmalarının arasında olmayı hedeflemektedir.

THY Turkish Cargo çok hızlı gelişen hava kargo firması olarak öne çıkmaktadır. Eylül 2019 verilerine göre dünya hava kargo sektörü yüzde 5.4 oranında küçülürken THY Turkish Kargo, yüzde 8.8 oranında büyüdü. Şirket bu verilerle uluslararası hava kargo sektöründeki yerini korumuş oldu.

THY uçak kargo vermiş olduğu hizmette özellikle İstanbul Havaalanı’nın açılması ile beraber hızlı bir ivme kazanması beklenirken, firma İstanbul Havalimanı’ndan ilk direkt uçuşunu Mart 2019’ da yaptı.

UPS UÇAK KARGO

UPS uçak kargo sayesinde istediğiniz bölgeye hızlı kargo gönderimi gerçekleştirebilirsiniz. UPS kargo ile bir sonraki iş günü sevkiyat gerçekleştirildiği gibi, 1-3 iş günü içinde de dünyanın bütün bölgelerine kargo gönderimi gerçekleştirebilirsiniz. UPS uçak kargo hizmeti ile birlikte Türkiye’den Ortadoğu ülkelerine sonraki iş günü teslimat yapılmaktadır.

Avrupa, Asya ve Afrika ülkelerine ise UPS kargo ile 2 gün içinde teslimat yapılır. UPS kargo, Amerika Birleşik Devletleri, Meksika, Kanada’ya ise UPS kargo ile 3 günde sevkiyatı gerçekleştiriliyor.

UÇAK KARGONUN AVANTAJLARI NELERDİR?

Uçak kargonun en önemli avantajı hızlı olmasıdır. Hız avantajının yanında bir çok avantajı da bulunuyor.

Uçak kargo ile depolama ihtiyacının en aza indirilmesi

Hava kargo hizmeti veren şirketler daha küçük stoklar bulundurur. Bu sebeple depolama alanları için daha az paraya ihtiyaç duyarlar. Bu durum da kargo maliyetlerini olumlu etkiler.

Uçak kargo ek güvenlik sağlar

Uçak kargo hava taşımacılığında genel olarak bir uçak başlangıç ​​noktasından varış noktasına kadar durmadan gittiği için ve eşyaların kırılmadan taşınması sağlandığı için daha az hasar riski bulunur.

Geniş hizmet alanı sağlar.

Hava taşımacılığı firmaları hem yerli hem de uluslararası bölgelere hizmet vermekte olan geniş bir hizmet ağı bulundurur ve kargo sevkiyatlarının dünyanın tüm bölgelerine gerçekleştirirler.

Türkiye Almanya Kargo Gönderimi

Kargo34; ülkemizde Almanya’ya hizmet veren global yurtdışı kargo firmaları ile birlikte çalışmaktadır. Almanya’ya lojistik kargo göndereceğiniz zaman yada Almanya’dan Türkiye’deki şehirlere kargo göndereceğiniz zaman her bir kargo firmasından farklı farklı fiyat teklifi alarak, Almanya’ya teslimat hakkında daha detaylı bilgi almak, Almanya’ya ücretler, fiyatlar ve şubelerden teslim edilmesi gibi zorlu süreçler ortaya çıkabilmektedir. Almanya’ya bu zorlu süreçleri en düşük maliyetli ve en konforlu şekilde halledebileceğiniz firma Kargo34’dur.

Türkiye Almanya Kargo Ücretleri

Almanya’ya kargo gönderiminde güvenli ve hızlı taşımanın yanı sıra maliyetleri düşürmek en önemli etkenlerden biridir. Almanya’ya ihracat yapan firmalar veya Almanya E-ticaret sistemlerinde dikkat edilmesi gereken konuların en başında depo yöntemi ve kargo gönderimi konusu geliyor. Almanya’ya göndereceğiniz kargo ve depolama departmanında başarılı bir yönetim gerçekleştiriliyorsa, Almanya’ya uzun yıllar boyunca bu süreci sorunsuz bir şekilde idare edebilir ve Almanya’ya müşterilerinize kaliteli hizmet verebilmektesiniz.

Türkiye Almanya Kargo Ücretleri Hesaplama

Almanya Türkiye kargo en ucuz nasıl sağlanır? Almanya türkiye kargo ücretlerini doğrudan etkileyen etkenlerin başında Almanya’ya göndereceğiniz ürünün ebatları, ürün ağırlığı ve gönderinin Almanya’nın hangi bölgeye yapıldığıdır.

Almanya’ya göndereceğiniz kargonun öncelikle ürün boyutları, Almanya’ya kargo gönderiminde en ucuz gönderi stratejilerinden birisidir. Almanya’ya Satışını yaptığınız ürünlerin ve ihracatını yaptığınız malların ağırlığı ve boyutu maliyetler açısından önemli yere sahiptir. Bu maliyetler Almanya’ya  gidecek olan ürünlerinizin maliyetlerini de belirler. Almanya’ya ürün gönderecekseniz, bu maliyet hesaplamalarına Almanya’ya kargo gönderim ücretini düşünmezseniz zarar edebilme riskiniz ortaya çıkacaktır. Almanya’ya satışını yaptığınız ürünün ve ihraç edeceğiniz malların maliyetlerinin planlamasını yaparken Almanya’ya kargo maliyetlerini en ucuz ve minimize etmeniz önemli husustur.

Almanya’ya kargonuzu en ucuz hale getirmenin diğer bir yöntemi paketlemedir. Almanya’ya Yanlış ve özensiz yapılan bir paketleme müşteriye gittiğinde memnuniyetsizlik yaratacak ve güven sorunu oluşturacaktır. Almanya’ya Kargo maliyetlerini de büyük ölçüde etkilemektedir.

Almanya’ya Parsiyel ve Komple Taşımacılık

Almanya taşımacılık hizmetleri önemli bir sektöre hitap etmektedir. Günümüzde özellikle Almanya’ya  sadece eşya taşımacılığı değil birçok ürünün taşımacılığı yapılabilmek mümkün olmaktadır. Genel olarak Almanya’ya Komple ve Parsiyel Taşımacılık daha sık tercih edilmektedir.

Türkiye Almanya Kargo Fiyatları

Kargo34, Almanya’ya kargo hizmetlerinizde size hızlı ve güvenli taşımanın yanında “Almanya’ya en ucuz nakliyat” desteğini de sağlamayı amaçlar. Türkiye’den Almanya’ya, tüm şehirlerine ve her bir yerine en uygun fiyatları almak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Almanya’ya Toplu yurtdışı kargo gönderimi yapıyorsanız, Almanya’ya anlaşma sağlanarak özel indirimler ve iskontolar uygulanmaktadır. Almanya’ya uygun fiyatlı ucuz kargo gönderimi yapmak isterseniz, hemen internet sitemize girebilirsiniz. Almanya’ya Kargo ile ilgili bilgileri web sayfamızdaki formlara girdikten sonra, girdiğiniz bilgiler tarafımızda değerlendirilerek size en uygun olan Almanya’ya kargo hesaplamaları yapılmaktadır. Almanya’ya üzerinde çalıştığımız ve Almanya’ya güncel tutarak geliştirdiğimiz kargo takip sistemimiz ile Almanya’ya yurtdışına gönderdiğiniz ürünlerin ne aşamada olduğu, alıcıya teslim edilene kadar canlı canlı nerede olduğunu görebilirsiniz. Almanya’ya teslimat süresi genellikle 2 ile 7 iş günü arasında değişmektedir. Almanya’ya müşterilerimize ekstra bir iş yükü çıkarmadan, Almanya’ya kolay ve düşük maliyetler ile Almanya’ya en ucuz kargoyu  göndermek için Kargo34’yu arayabilirsiniz.

Kargo34 Almanya’ya kargo iş sürecinin planını yapar, Almanya’ya gönderilerinizi ve Almanya’ya evrakları takip eder ve Almanya’ya ihtiyaçlarınıza yönelik olarak organize olur. Almanya’ya En uygun navlun tekliflerini detaylı bir şekilde inceleyerek, Almanya’ya kombine hizmetlerle taşımaya konu olan evraklarınızı, Almanya’ya ürünlerinizi, Almanya’ya belgelerinizi, Almanya’ya eşyalarınızı, Almanya’ya mallarınızı, Almanya’ya dökümanlarınızı, Almanya’ya ürünlerinizi veya Almanya’ya malzemelerinizi alıcısıyla buluşturur. Kargo34, Almanya’ya ödeme kolaylıkları da sağlamakta olup müşteri memnuniyetine de gereken özeni göstermektedir. Şirketimiz Almanya’ya birçok çözüm ortakları ile dünyanın birçok ülkesinin nakliyat ve lojistik ihtiyacını karşılamaktadır. Almanya’ya kargo yapmadan önce, Almanya – Türkiye arası göndereceğiniz ürünün yada Türkiye’den Almanya’ya ülkesinin herhangi bir şehrine göndereceğiniz ürünün Almanya’nın yasal olup olmamasına dikkat etmeniz gerekir. Almanya Kargo mevzuatına göre bazı ürünlerin gönderimi yasaktır. Almanya’ya hangi ürünlerin yasak olduğunu, Almanya’ya hangi ürünlerin gönderilerinde problem oluşmayacağını Kargo34 müşteri hizmetlerine ulaşıp kolayca öğrenebileceksiniz. Almanya’ya aynı zamanda yurtdışına göndereceğiniz kargoda, ürünün cinsine ve ağırlığına göre özel bir paketleme yapılarak gönderilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde kargonuz Almanya’nın gideceği yere sağlam bir şekilde ulaşamayabilir. Kargo34 tüm Almanya’ya taşıma hizmetlerinde özel paketleme çözümleri ile eşyalarınızın zarar gelmeden Almanya’ya istediğiniz yere teslimatını gerçekleştirmektedir.

Almanya’ya Karayolu Taşımacılık

Lojistik taşıma yöntemlerinden sadece bir tanesini kapsamaktadır. Almanya’ya Kara araçları kullanılarak RUT planlamasına uygun şekilde dağıtım sunmaktadır. Almanya’ya Genel olarak kullanılan bir nakliye türüdür. Almanya’ya Yükleme işlemi kapıdan veya depodan yapılabilmektedir. Almanya’ya Parsiyel taşımacılık ile ilgili bilgiler.

Almanya’ya Havayolu Taşımacılık

 Genel olarak Almanya’ya parsiyel kargoların taşımaları yapılmaktadır. Almanya’ya Yükleme işlemi havalimanı veya havaalanında yapılmaktadır. Almanya’ya Uçak ile gönderim işlemleri de yapılmaktadır. Almanya’ya taşınacak yüklerin gümrüklü olması gerekir.

Almanya’ya Denizyolu Taşımacılık

 Konteyner ve açık yük olarak taşıma seçeneklerini sunmaktadır. Almanya’ya Dolum işlemleri limanlarda yapılır. Almanya’ya Yurtiçi taşıma yöntemlerinde fazla kullanılmaz. Almanya’ya Türkiye’de limanlardan gümrüklü olarak gemiler parsiyel yükleri yüklerler.

Almanya’ya Demiryolu Taşımacılık

 Taşımacılıkta Pek kullanılmayan yöntemdir. Almanya’ya Vagon’un bir kısmını kiralama ile taşıma maaliyeti oluşturulur ve Almanya’ya sevkiyatlar bu şekilde gerçekleşir. Almanya’ya Nakliye alanları kısıtlı olduğu için fazla tercih edilmemektedir.

Türkiye Almanya Kargo Gönderimi

Kargo34; ülkemizde Almanya’ya hizmet veren global yurtdışı kargo firmaları ile birlikte çalışmaktadır. Almanya’ya lojistik kargo göndereceğiniz zaman yada Almanya’dan Türkiye’deki şehirlere kargo göndereceğiniz zaman her bir kargo firmasından farklı farklı fiyat teklifi alarak, Almanya’ya teslimat hakkında daha detaylı bilgi almak, Almanya’ya ücretler, fiyatlar ve şubelerden teslim edilmesi gibi zorlu süreçler ortaya çıkabilmektedir. Almanya’ya bu zorlu süreçleri en düşük maliyetli ve en konforlu şekilde halledebileceğiniz firma Kargo34’dur.

Türkiye Almanya Kargo Ücretleri

Almanya’ya kargo gönderiminde güvenli ve hızlı taşımanın yanı sıra maliyetleri düşürmek en önemli etkenlerden biridir. Almanya’ya ihracat yapan firmalar veya Almanya E-ticaret sistemlerinde dikkat edilmesi gereken konuların en başında depo yöntemi ve kargo gönderimi konusu geliyor. Almanya’ya göndereceğiniz kargo ve depolama departmanında başarılı bir yönetim gerçekleştiriliyorsa, Almanya’ya uzun yıllar boyunca bu süreci sorunsuz bir şekilde idare edebilir ve Almanya’ya müşterilerinize kaliteli hizmet verebilmektesiniz.

Türkiye Almanya Kargo Ücretleri Hesaplama

Almanya Türkiye kargo en ucuz nasıl sağlanır? Almanya türkiye kargo ücretlerini doğrudan etkileyen etkenlerin başında Almanya’ya göndereceğiniz ürünün ebatları, ürün ağırlığı ve gönderinin Almanya’nın hangi bölgeye yapıldığıdır.

Almanya’ya göndereceğiniz kargonun öncelikle ürün boyutları, Almanya’ya kargo gönderiminde en ucuz gönderi stratejilerinden birisidir. Almanya’ya Satışını yaptığınız ürünlerin ve ihracatını yaptığınız malların ağırlığı ve boyutu maliyetler açısından önemli yere sahiptir. Bu maliyetler Almanya’ya  gidecek olan ürünlerinizin maliyetlerini de belirler. Almanya’ya ürün gönderecekseniz, bu maliyet hesaplamalarına Almanya’ya kargo gönderim ücretini düşünmezseniz zarar edebilme riskiniz ortaya çıkacaktır. Almanya’ya satışını yaptığınız ürünün ve ihraç edeceğiniz malların maliyetlerinin planlamasını yaparken Almanya’ya kargo maliyetlerini en ucuz ve minimize etmeniz önemli husustur.

Almanya’ya kargonuzu en ucuz hale getirmenin diğer bir yöntemi paketlemedir. Almanya’ya Yanlış ve özensiz yapılan bir paketleme müşteriye gittiğinde memnuniyetsizlik yaratacak ve güven sorunu oluşturacaktır. Almanya’ya Kargo maliyetlerini de büyük ölçüde etkilemektedir.

Almanya’ya Parsiyel ve Komple Taşımacılık

Almanya taşımacılık hizmetleri önemli bir sektöre hitap etmektedir. Günümüzde özellikle Almanya’ya  sadece eşya taşımacılığı değil birçok ürünün taşımacılığı yapılabilmek mümkün olmaktadır. Genel olarak Almanya’ya Komple ve Parsiyel Taşımacılık daha sık tercih edilmektedir.

Türkiye Almanya Kargo Fiyatları

Kargo34, Almanya’ya kargo hizmetlerinizde size hızlı ve güvenli taşımanın yanında “Almanya’ya en ucuz nakliyat” desteğini de sağlamayı amaçlar. Türkiye’den Almanya’ya, tüm şehirlerine ve her bir yerine en uygun fiyatları almak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Almanya’ya Toplu yurtdışı kargo gönderimi yapıyorsanız, Almanya’ya anlaşma sağlanarak özel indirimler ve iskontolar uygulanmaktadır. Almanya’ya uygun fiyatlı ucuz kargo gönderimi yapmak isterseniz, hemen internet sitemize girebilirsiniz. Almanya’ya Kargo ile ilgili bilgileri web sayfamızdaki formlara girdikten sonra, girdiğiniz bilgiler tarafımızda değerlendirilerek size en uygun olan Almanya’ya kargo hesaplamaları yapılmaktadır. Almanya’ya üzerinde çalıştığımız ve Almanya’ya güncel tutarak geliştirdiğimiz kargo takip sistemimiz ile Almanya’ya yurtdışına gönderdiğiniz ürünlerin ne aşamada olduğu, alıcıya teslim edilene kadar canlı canlı nerede olduğunu görebilirsiniz. Almanya’ya teslimat süresi genellikle 2 ile 7 iş günü arasında değişmektedir. Almanya’ya müşterilerimize ekstra bir iş yükü çıkarmadan, Almanya’ya kolay ve düşük maliyetler ile Almanya’ya en ucuz kargoyu  göndermek için Kargo34’yu arayabilirsiniz.

Kargo34 Almanya’ya kargo iş sürecinin planını yapar, Almanya’ya gönderilerinizi ve Almanya’ya evrakları takip eder ve Almanya’ya ihtiyaçlarınıza yönelik olarak organize olur. Almanya’ya En uygun navlun tekliflerini detaylı bir şekilde inceleyerek, Almanya’ya kombine hizmetlerle taşımaya konu olan evraklarınızı, Almanya’ya ürünlerinizi, Almanya’ya belgelerinizi, Almanya’ya eşyalarınızı, Almanya’ya mallarınızı, Almanya’ya dökümanlarınızı, Almanya’ya ürünlerinizi veya Almanya’ya malzemelerinizi alıcısıyla buluşturur. Kargo34, Almanya’ya ödeme kolaylıkları da sağlamakta olup müşteri memnuniyetine de gereken özeni göstermektedir. Şirketimiz Almanya’ya birçok çözüm ortakları ile dünyanın birçok ülkesinin nakliyat ve lojistik ihtiyacını karşılamaktadır. Almanya’ya kargo yapmadan önce, Almanya – Türkiye arası göndereceğiniz ürünün yada Türkiye’den Almanya’ya ülkesinin herhangi bir şehrine göndereceğiniz ürünün Almanya’nın yasal olup olmamasına dikkat etmeniz gerekir. Almanya Kargo mevzuatına göre bazı ürünlerin gönderimi yasaktır. Almanya’ya hangi ürünlerin yasak olduğunu, Almanya’ya hangi ürünlerin gönderilerinde problem oluşmayacağını Kargo34 müşteri hizmetlerine ulaşıp kolayca öğrenebileceksiniz. Almanya’ya aynı zamanda yurtdışına göndereceğiniz kargoda, ürünün cinsine ve ağırlığına göre özel bir paketleme yapılarak gönderilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde kargonuz Almanya’nın gideceği yere sağlam bir şekilde ulaşamayabilir. Kargo34 tüm Almanya’ya taşıma hizmetlerinde özel paketleme çözümleri ile eşyalarınızın zarar gelmeden Almanya’ya istediğiniz yere teslimatını gerçekleştirmektedir.

Almanya’ya Karayolu Taşımacılık

Lojistik taşıma yöntemlerinden sadece bir tanesini kapsamaktadır. Almanya’ya Kara araçları kullanılarak RUT planlamasına uygun şekilde dağıtım sunmaktadır. Almanya’ya Genel olarak kullanılan bir nakliye türüdür. Almanya’ya Yükleme işlemi kapıdan veya depodan yapılabilmektedir. Almanya’ya Parsiyel taşımacılık ile ilgili bilgiler.

Almanya’ya Havayolu Taşımacılık

 Genel olarak Almanya’ya parsiyel kargoların taşımaları yapılmaktadır. Almanya’ya Yükleme işlemi havalimanı veya havaalanında yapılmaktadır. Almanya’ya Uçak ile gönderim işlemleri de yapılmaktadır. Almanya’ya taşınacak yüklerin gümrüklü olması gerekir.

Almanya’ya Denizyolu Taşımacılık

 Konteyner ve açık yük olarak taşıma seçeneklerini sunmaktadır. Almanya’ya Dolum işlemleri limanlarda yapılır. Almanya’ya Yurtiçi taşıma yöntemlerinde fazla kullanılmaz. Almanya’ya Türkiye’de limanlardan gümrüklü olarak gemiler parsiyel yükleri yüklerler.

Almanya’ya Demiryolu Taşımacılık

 Taşımacılıkta Pek kullanılmayan yöntemdir. Almanya’ya Vagon’un bir kısmını kiralama ile taşıma maaliyeti oluşturulur ve Almanya’ya sevkiyatlar bu şekilde gerçekleşir. Almanya’ya Nakliye alanları kısıtlı olduğu için fazla tercih edilmemektedir.

ALMANYA GEMİ İŞLETMECİLİKLERİ

Kargo34 gemi işletmeciliğini ticari ve teknik gemi işletmeciliği olmak üzere iki grupta hizmet veriyor. Kargo34’ten Almanya’ya gemi kiralama hizmeti alan firmalar , kiralamış olduğu geminin teknik bakımını kendisi yapıyor ama ticari bakımdan işletmesi  için başka bir firmayı yetkilendirebiliyor yada teknik bakımında destek alıyor olsa da ticari bakımdan kendi işletmektedir. Aynı şekilde firmalar Almanya’ya kiralamış oldukları gemilerini, Almanya’ya gemi kiralama kapsamında tamamen kendi firması tarafından işletebiliyor yada başka bir firmaya tamamen yetki verebilmektedir.

Almanya’ya GEMİ KİRALAMA VE BROKERLAR

Denizyolu taşımacılığı hizmeti özellikle uluslararası taşımacılık hizmetleri içinde en çok tercih edilen hizmetler arasında yer almaktadır. Türkiye’den Almanya’ya olan ticaretin yaklaşık olarak %90’ı denizyolu taşımacılığı hizmeti ile yapılmaktadır. Almanya’ya yapılan denizyolu taşımacılığının maliyeti de oldukça düşük olmakla birlikte Almanya’ya gidecek malzemenin miktarı yada boyutunun büyüklüğü farketmeksizin Almanya’ya götürülmesine imkan sağlamaktadır. Almanya’ya giden gemilerin yük taşıma kapasiteleri fazla olduğu için, Almanya’ya malzeme taşıma maliyetide düşüyor. Bu sebep ile Almanya’ya malzeme yapacak kurum yada kuruluşların Almanya’ya gemi kiralama istekleri de artıyor.

Almanya’ya GEMİ KİRALAMA SÜREÇLERİ

Almanya’ya malzeme taşımacılığı, Almanya’ya gemi kiralama ile de yapılabiliyor. Almanya’ya Gemi kiralama süreci, koşulları taşıma durumuna göre farklılık gösterecek biçimde hazırlanan sözleşmeler ile başlamaktadır.

Almanya’nın BROKER KİMDİR?

Almanya’ya deniz ticareti kapsamında taraflardan hiçbirine vekil yada acente tarzında bir sıfat ile sürekli olarak bağlı olmayan ve bir ücret karşılığında yapılan sözleşmelere aracılık yapan kişi yada kurumlara broker denir.

Almanya’ya Gemi kiralama işlemleri de çoğunluk ile brokerler tarafından yürütülüyor.

Broker, şirket içerisinden seçilebildiğigibi şirket dışarısından da seçilebiliyor. Korgo34’ten Almanya’ya Gemi kiralama ve buna benzer olan ticari işlemler broker tarafından yapılıyor. Almanya’ya yapılan gemi kiralama hizmetinden önce geminin bakımı, onarımı, yakıt, malzeme, güverte gibi teknik işlemleri veya makine enspektörleri tarzı işlemler teknik elemanlar tarafından kontrol ediliyor. Brokerlar genel olarak istihbarat gücü ve piyasaya hakimiyeti ile iki tarafın anlaşmasına aracılık etmektedir.

Almanya’ya GEMİ KİRALAMADA SÖZLEŞME TARAFLARI

Almanya’ya Gemi kiralama sözleşmelerinde bulunan taraflar arasında taşıyan firma Kargo34 olmaktadır. Almanya’ya malzemesini taşıtacak olan ithalatçı ve ihracatçı firmalar ya da malzemenin alım satımına aracılık yapmakta olan firmalar taşıtan veya kiracı unvanlarını almaktadır. Kargo34 ise işletme yetkisi olarak taşıtan unvanını alıyor.

Kargo34 müşterilerine Almanya’ya  gemi kiralama hizmeti vererek, her türlü malzemenin güvenle ve zamanında taşınmasının garantisini veriyor.

Malzemenin Almanya’ya teslimatını en uygun gemiler ile gerçekleştiriyor.

Kargo34 bünyesinde hizmet vermekte olan diğer bir hizmet alanımız Almanya’ya gemi kiralama alanında tecrübemiz ile müşterilerimizin malzemelerini hep heyecan ile taşımaktayız.

Kargo34 olarak sizin malzemeniz, bizim malzememiz anlayışına sahibiz. Uzun yıllardır ÜLKEDEN Türkiye’nin çeşitli limanlarına gelmiş olan yüklerin brokerliğini yapıyoruz. Bunun yanında levha saç, profil, krom madeni, blok mermer yükleri için de Almanya’ya gemi kiralama hizmeti sunmaktayız.

Referans firmalarımız için bizimle 0539 602 29 34 numaralarımızdan irtibata geçebilir ya da operasyon@remora.com.tr adresine yük veya gemi taleplerinizi bildirebilirsiniz.

Almanya’ya GEMİ KİRALAMA HİZMETİNDE PART KARGO NEDİR?

Kargo34, Türkiye ve Almanya genelindeki pek çok kurumsal şirkete gemi kiralama hizmeti veriyor.

Almanya’ya komple gemi kiralama hizmetinden hariç doğru zamanda doğru malzemeleri bir araya getirerek değerli müşterilerimize çok daha düşük maliyet sunmayı amaçladığımız  için part cargo taşıma olanağı sunuyoruz.  Malzemelerinizin en güvenli ve maliyet bakımından en ucuz taşınabilmesi için Almanya’nın bulunan armatörler ile iş birliği sağlamaktayız.

Almanya’ya 1.000 tondan 60.000 tona kadar olan malzemelerin çok güvenli ve maliyet bakımından en az şekilde götürülebilmesi için çalışıyoruz.

Kargo34 Almanya’ya gemi kiralama ve part cargo taşıma hizmetlerinden başka taşınacak olan malzemelerin özelliklerine göre genel olarak proje taşımalarında tercih edilen büyük vinçli gemi, ro-ro gemisi veya roll trailer ve flatrack üniteleri ile taşıma hizmeti veren armatörler ile yıllık anlaşmalar yapıyoruz.

Almanya’ya BÜYÜK VİNÇLİ GEMİ, RO-RO GEMİSİ VEYA ROLL TRAİLER VE FLATRACK ÜNİTELERİ İLE TAŞINAN ÜRÜNLER

  Otomobil,

  Dozerler ve İş makineleri,

  Ticari araçlar,

  Kamyonlar ve Otobüsler,

  Forkliftler

Almanya’ya Ağır Nakliyat Hizmeti

1996 yılında faliyete başlayan Kargo34 firmamız yıllardır başarılı çalışmaları ile hem bu sektörde deneyim kazanmış hem de Almanya’ya adını sık sık duyurmaktadır. İstanbul, Hatay ve Mersin’de bulunan ofislerimiz ve farklı şehirlerde de bulunan çok sayıda acentelerimiz ile çalışmalarını sürdüren firmamız ağır yük nakliyesi konusunda da oldukça deneyimlidir. Almanya’ya uzman ekibi ile birlikte daimi hizmet veren firmamız proje, Almanya’ya kargo konusunda oldukça başarılı olmaktadır. Almanya’ya gelişmekte olan teknolojiye uyum sağlayarak değişen taşıma yöntemlerini uygulamaya devam etmekteyiz. Almanya’ya nakliyat alanında yeni başarılara imza atan firmamız yatırımlarını daimi olarak arttırmaktadır. Almanya’ya müşteri ve tedarikçilerin isteklerini uygulayarak ürünün tedarikçiden müşteriye sorunsuz bir şekilde ulaşabilmesine yardımcı olmaktadır. Almanya’ya ürünün özelliklerine göre özenle taşınan yükler kısa sürede istenilen adrese teslim edilmektedir.

 

Almanya’ya Proje ve Ağır Yük Taşımacılığı

 

Almanya’ya bilindik boyutların üstünde olan yüklerinizin, ancak kendileri için özel üretilmiş  olan dorseler ve güçlü motorlu çekiciler vasıtasıyla nakledilmesine proje ve ağır yük taşımacılığı olarak geçmektedir. Almanya’ya Taşımacılık sektörünün en özel kategorilerinden birtanesidir. [ulkeda] Uzunluk, genişlik ya da yükseklikleri bakımından normal çekicilerin ya da dorselerin yeterli olmadığı bu yüklerin taşınabilmesi için alternatif çözümler üretilmesi gerekir. Almanya’ya kargolarınızın bazılarında ise birkaç çekicinin aynı anda görev alması ile taşınabilecek yükler ortaya çıkabilmektedir. Almanya’ya özel nitelikli yüklerin taşınabilmesi için birkaç ulaşım tekniğinin yada vasıta’nın bir arada uygulanması zorunlu olabilmektedir. ulaşım tekniğin yada  bu nedenle proje ve ağır yük taşımacılığı deneyim gerektiren bir faaliyet türlerinden birisidir. Almanya’ya firmamız donanımlı vasıtaları ve pratik çözümleri ile birçok projede görev almış ve başarılı sonuçlar elde etmektedir.

Almanya’ya Özel Taşıma Faaliyetleri

Almanya’ya firmamız tarafından şehirlerarası ya da uluslararası proje ve ağır yük taşımacılığı hizmeti verilmektedir. Almanya’ya Karayolu ve denizyolu vasıtalarımız ile standart dışı yüklerde hızlı taşımacılık sağlanmaktadır. Firmamız Almanya’ya  lowbed araçları ile müşterilerinin hizmetindedir. 3, 4, 5, 6 ve 8 akslı özel araçları ile zor yükler kolay hale getirilmektedir. Almanya’ya karayolu taşımacılığı ile taşınması imkânsız olan ürünlerde ise Almanya’ya denizyolu taşımacılığı seçilerek transferler sağlanmaktadır. Almanya’ya firmamızın ağır nakliyat alanında taşımasını yaptığı bazı ürünler şunlardır:

 

Almanya’ya Elektrik trafoları taşımacılığı

Almanya’ya Rüzgâr türbinleri taşımacılığı

 

Almanya’ya Her türlü iş makinesi taşımacılığı

Almanya’ya Yüksek boyutlu jeneratörlerin taşımacılığı

Almanya’ya Enerji santralleri taşımacılığı

Almanya’ya Beton santralleri taşımacılığı

Almanya’ya Deniz araçlarının motorları taşımacılığı

Almanya’ya Yat ve tekne gibi deniz araçları taşımacılığı

Almanya’ya Proje ve Ağır Taşımacılığı Yüklerde Deneyim

Almanya’ya Proje ve ağır yük taşımacılığı firmaların kurumsal tecrübelerinin hemen yanında şoför deneyimlerini de içeren özellikli bir taşımadır. Almanya’ya bu taşımacılık esnasında yapılacak olan hataların ya da oluşacak eksikliklerin zararları daha büyük olmaktadır. Almanya’ya bazı yüklerde Almanya’ya günlük hareket saatleri, Almanya’ya taşımaya devam edilecek saatler, Almanya’ya hava durumuna göre alınacak önlemler gibi çeşitli durumlar ortaya çıkmaktadır. Almanya’ya Firmamız proje taşımalarında deneyimi ile fark yaratmaktadır. Almanya’ya yüke göre araç ve dorse değişimi yapan firmamız taşıma güzergâhı ile ilgili önlemleri de almaktadır. Almanya’ya Taşıma öncesinde görevli personelimiz tarafından güzergâhın kontrolü yapılmakta ve verilen bilgiler üzerine harekete geçilmektedir. Almanya’ya araçların önünde ve arkasında koruma aracı hizmeti verilirken, diğer güvenlik önlemleri de alınmaktadır. Almanya’ya bunların yanında yasal prosedürler yerine getirilip, gerekli izinler firmamız tarafından alınmaktadır.

 

Almanya’ya Fuar ve Etkinlik Lojistiği

Almanya’ya Fuar ve Etkinlik Lojistiği denildiğinde ilk başta; Almanya’nın sergilenecek ürünlerin uluslararası taşınması, Almanya’ya yurtdışı gümrükleme hizmetlerinin yerine getirilmesi, Almanya’ya fuar alanı handling servislerinin sunulması, Almanya’ya depolama ve ara taşıma hizmetlerinin iki yönlü olarak sağlanmasını sağlamaktayız. Almanya Lojistik demek sadece taşıma demek değil; Almanya’ya aynı zamanda birçok yan hizmetin bir arada koordine edilmesi demek. Almanya’ya bunlardan özellikle yurtdışı gümrükleme işlemleri, Almanya’ya gümrükleme mevzuatlarının ülkeden ülkeye büyük farklılıklar göstermesi sebebiyle en önemli parçalarından birisi haline gelmektedir. Almanya’ya ayrıca fuar ürünlerinin sevk edilmesinde kullanılan farklı gümrükleme yöntemleri, gümrükleme işlemlerinin daha karışık hal almasına sebep olmaktadır.

Almanya Geçici Fuar Kargoların Geri Getirilmesi

Almanya’ya fuar ve etkinlik lojistiğinde özellikle sergi ürünleri ile stant malzemeleri Almanya’ya fuar süresince geçici olarak gönderilir ve fuar sonrasında da geri getirilir. Almanya’ya bu işleme geçici ihracat/ithalat gümrükleme işlemi denmektedir. Almanya’ya tüm bu işlemler sırasında giriş ülkesinde geçici ithalatı yapılan ürünlerin sergileme süresinde gümrük teminatı altında bulundurulması esastır. Almanya’ya birçok farklı gümrük mevzuatına uygun doğru belge ve bilgiyi bir arada harmanlayıp resmi işlemlerin sorunsuz tamamlanmasını sağlayabilmek için uzmanlık gerektiren bir konudur. Almanya’ya fuar lojistiği kapsamında bütün bu hizmetlerin yerine getirilmesi ve sergilenecek ürünlerin fuar tarihine yetiştirilmesinin de ne kadar önemli olduğundan bahsetmeden geçemiyoruz.

Almanya’ya bilindiği üzere fuar lojistiği zamana dayalı olması, Almanya’ya muhtemel hataların ve aksaklıkların alternatif maliyetlerinin yüksekliği ve tanıtım boyutuyla riske edilmemesi gereken, Almanya’ya en başından iyi bir planlama ve koordinasyon gerektiren lojistik türüdür.

Kargo34 lojistiğini, aşağıda saydığımız bütün alanlardaki hizmet gamını sergilenebileceği prestijli ve önemli yüksek tanıtım taşımaları olarak değerlendirir;

Almanya’ya Karayolu – havayolu – denizyolu – demiryolu – kombine ( birden fazla ) taşıma çeşitleri

Almanya’ya Geçici/kati giriş ve çıkış gümrüklemeleri

Almanya’ya Depolama, ambalajlama, etiketleme ve paletleme

Almanya’ya Yurtdışı fuar lojistik hizmetleri (gümrükleme-depolama-stand teslimatı-boş kaplar – ekipman ve işgücü temini)

Almanya’ya İç taşıma

Almanya’ya Dokümantasyon

Almanya’ya Fuar sonrası teşvik ve değerlendirme prosedürü

Almanya’ya Uluslararası ticaretin ve global ekonominin en önemli unsurlarından fuarlar, Almanya’ya özel sergiler, Almanya’ya kongreler, toplantılar ve Almanya’ya konserler gibi müşteriye özel çözümlere ihtiyaç duyulan organizasyonlarda Kargo34; Almanya’ya katılımcı firmalar, Almanya’ya stand imalatçıları, Almanya’ya fuar ve Almanya’ya sergi organizatörleri için hizmet sağlamaktadır.

Almanya’ya Kargo34 aynı zamanda sahip olduğu IELA üyeliği ile dünya genelinde Kargo34 lojistiği ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Almanya’ya Fuar Lojistiğinin Her Adımında A’dan Z’ye Hizmet

Almanya’ya Kargo34, deneyim sahibi olduğu fuar ve etkinlik lojistiği kapsamında müşterilerine; sigorta, gümrüklü-gümrüksüz depolama, fuar alanı danışmanlığı, dağıtım ve yükleme, ihracat/ithalat gümrükleme, uluslararası taşımacılık (kara, hava, deniz, intermodal), fuar alanına ithalat- ihracat prosedürleri de dahil stand teslimi vb. konularda A’dan Z’ye hizmet sunmaktadır.

Almanya’ya Kargo34’den Müşteri Odaklı Entegre Lojistik Hizmeti

Almanya’ya Müşteri odaklı organizasyon yapısı ile entegre lojistik hizmeti sunan Kargo34; sahip olduğu filosu, Almanya’ya yük takip ve izleme olanağı sağlayan teknolojik altyapısı, Almanya’ya  yüksek hizmet kalitesi, Almanya’ya dünya çapındaki geniş acente ağı ve fuar& etkinlik konusunda uzman ekibi ile müşterileri için rekabet avantajı sağlayan çözümler sunmaktadır.

Almanya’ya Fuar ve etkinlik lojistiğinin olmazsa olmazları nelerdir?

Almanya’ya  ‘Zamanlama’ en önemli sihirli sözcük bu sektörde. Almanya’ya Hava koşullarına rağmen ‘dakik’ olunmalıdır. Almanya’ya bir taşımanın aksaması durumunda kusur kabul edilemez. Almanya’ya o anda o mal her ne koşulda olursa olsun o araçtan gümrük deposuna alınır ve gümrük beyannamesi açılır. Almanya’ya gitmesi için mal uçağa yüklenir. Almanya’ya gitmesi için uçurulacağı yere götürülür. Almanya’ya gidecek kargolarda anında karar vermek çok önemlidir. Almanya’ya gidecek kargolarda aksaklık durumunda maliyet unsurunun önemi olduğu gibi ortadan kalkıyor ve amaç o malı istendiği zamanda istenilen noktaya ulaştırılması olmaktadır.

Almanya’ya Fuar ve etkinlik lojistiğinde sigortalama nasıl yapılıyor?

Almanya’ya Bu sektörde neye göre sigorta ama yapılacağı pek bilinmemektedir. Almanya’nın sigorta şirketleri kriterlerin ne olacağını bilmemektedir. Almanya’ya bu alanda geliştirilmesi gereken bağımsız bir alan olmalıdır. Almanya’ya poliçe kriterleri de oluşturulurken bu hizmeti veren firmalara da sigortacıları bilgilendirme konusunda önemli bir yük ve sorumluluk düşmektedir.

Almanya’ya Proje Taşımacılığı

“Almanya’ya Proje taşımacılığı nedir?” sorusunun cevabı ile başlamak gerekirse Almanya’ya proje taşımacılığı, Almanya’ya taşınacak standart dışı ölçülerdeki ağır yüklerin bir yerden başka bir yere yine standart dışı yöntemlerle taşınmasıdır. Almanya’ya proje taşımacılığında zaman kavramı çok önemlidir. Adı üzerinde, Almanya’ya birtakım projelerin gerçekleştirilmesi için gerekli olan yükler en kısa sürede ve hasarsız bir şekilde istenilen noktaya ulaştırılmalıdır. Almanya’nın belirtilen yere geç, eksik ya da hasarlı bir şekilde Almanya’ya ulaştırılan ürünler büyük meblağların kaybedilmesi anlamına geldiğinden Almanya’ya proje taşımacılığı, kalite belgeleri tam, uzman, deneyimli ve ağır yük taşımacılığı yapan firmalar tarafından gerçekleştirilmelidir.


Almanya PROJE TAŞIMACILIĞI KAPSAMINDA VERİLEN HİZMETLER NELERDİR?


Almanya’ya Proje taşıma ve senaryo yönetimi,
Almanya’ya Yol izni alma,
Almanya’ya Teknik ekipmanların tedarik edilmesi,
Almanya’ya Dış ticaret ve mevzuat desteği,
Almanya’ya Yerel bilgilendirme,
Almanya’ya Ağır kargo, depo ve aktarma çözümleri,
Almanya’ya Ağır yük taşımacılığı,
Almanya’ya Anahtar teslim maliyet yönetimi,
Almanya’ya Sipariş izleme,
Almanya’ya Vinç ve survey,
Almanya’ya Full charter ve part charter gemi kiralamaları,
Almanya’ya Malzemelerin paketlenmesi ve sabitlenmesi,
Almanya’ya Emtia sigortası,
Almanya’ya Belge çıkışı,
Almanya’ya Projeye uygun depolama hizmetleri.


PROJE TAŞIMACILIĞI HİZMETİ İLE NELER TAŞINIR?

• Almanya’ya Fabrika, enerji santralleri ve boru hatları,
• Almanya’ya Buhar ve gaz türbinleri,
• Almanya’ya Transformatör, kondansatör ve ısı kazanları,
• Almanya’ya Tank ve basınç araçları,
• Almanya’ya Kurutucu, baca ve demir / çelik fırınları.


Almanya PROJE TAŞIMACILIĞI YAPAN FİRMALARIN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?


Almanya’ya proje taşımacılığı yapan firmalar uzman ve dinamik bir kadroya sahip olmalıdır. Almanya’ya taşınacak olan ekipmanların ve araçların ağır yük taşımacılığına uygun olması, çalışanların ülkelerin prosedürlerini bilmesi, yol analizi yapabilmesi, mühendislik bilgisine sahip olması, farklı coğrafyaları tanıması ve zaman yönetiminin başarılı bir şekilde yapılması Almanya’ya proje ve ağır yük taşımacılığı yapan firmaların özellikleridir. Almanya’ya bazen bazı projelerin Almanya’ya hava, Almanya’ya kara, Almanya’ya tren, Almanya’ya gemi, Almanya’ya deniz, Almanya’ya kara gibi birden fazla taşıma şekliyle ulaştırılması gerebilir. Böyle durumlarda Almanya’ya proje taşımacılığı yapan firmalar her bir seçeneği eksileri ve artılarıyla müşterilerine detaylı bir şekilde açıklamak durumundadır.


Türkiye’ye ve Almanya’ya hizmet veren, R2 belgesine ilaveten C2 yetki belgesi ve UND üyeliğine sahip Kargo34 Lojistik ile Almanya’ya proje taşımacılığı hizmetlerinizi profesyonel bir şekilde, güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Almanya’ya Karayolu Taşımacılığı

Türkiye’de Karayolu taşımacılığı, yüklerin Türkiye’den Almanya’ya güvenli, hızlı, sağlam, ucuz bir şekilde götürülmesini sağlayan bir taşıma şeklidir. Türkiye ve Almanya arasında aktarmasız bir yolculuk gerçekleşirse, kısa mesafeli taşımalarda diğer taşımacılık faaliyetleri ile kıyaslayacak olursak çok daha ekonomik olması gibi avantajları taşımaktadır.

Almanya’ya götürülecek olan, istenilen ağırlıkta ki malzemeyi istenilen zamanda sevkiyatının yapılmasını sağlayan karayolu taşımacılığı, taşımacılık piyasasında en çok kullanılan taşıma türüdür. Almanya’ya sevkiyatlarda karayolu taşımacılığın çok tercih edilmesinin nedenleri arasında güvenilir olması, yaygın olarak kullanılması ve çok sayıda malzemenin taşınmasını sağlamasıdır. Almanya’ya, bir evin eşyalarının götürülmesinden tutup bir fabrikadaki malzemelerin götürülmesine kadar birçok sevkiyat faaliyetini karayolu taşımacılığı ile yapabilirsiniz.

Almanya’ya karayolu taşımacılığı içinde Kargo34 sizin için en doğru adres olacaktır. Almanya’ya hem fiyat bakımdan hem de sağladığı kolaylık bakımından lojistik sektöründe en çok tercih edilen ulaşım firmasıdır.

Almanya’ya karayolu taşımacılığı ile Almanya’ya sevkiyat yaparken bazı dezavantajlar ile karşılaşılmaktadır. Kullanılmış olduğu enerji kapasitesi, çevre kirliliğine neden olması gibi dezavantajları bulunmasına rağmen malzemeleri yükleme ve boşaltma işlemlerin kolay bir şekilde yapılması, kapıdan kapıya hizmet verilebilmesi, sevk süresinin kısa olması gibi özellikler sayesinde diğer taşımacılık hizmetlerine göre çok avantaj sağlıyor.

Karayolu taşımacılığı ile kargolarınızı genel kargo taşıma, gabari yük taşıma, komple ihracat ve ithalat taşıma ve yükleme, düzenli ihracat ve ithalat taşıma ve yükleme, gibi taşımacılık hizmeti veriliyor.

Kargo34, karayolları taşımacılığı adı altında vermiş olduğu taşımacılık hizmetleri harici binek araç yüklemesi, komple tır yüklemesi, parsiyel tır yüklemesi, ısı kontrollü taşıma hizmeti ile ürünlerin/malların güvenli sevkiyatının yapılması gibi hizmetleri de vermektedir.


Karayolları taşımacılığında, Türkiye’den Almanya’ya sevkiyat ücreti diğer taşıma hizmetlerine göre oldukça uygundur. Tüm dünya da en çok tercih edilen, taşımacılık yöntemlerinden biri olan Karayolu Taşımacılığında, sunmuş olduğumuz yüksek hizmet ile müşterilerimize özel uygulamalarımız sayesinde memnuniyette artmaktadır. Karayolu taşımacılığının dezavantajlarından bahsetmiştik bu dezavantajlara rağmen Türkiye’den Almanya’ya Karayolu taşımacılık oranı günden güne artış göstermektedir.

Karayolu Taşımacılığında Yükleme Planı
Ürünün yapısal özellikleri belirlenir (katı, sıvı vb.
Araca ait veriler belirlenir(en, boy, yükseklik, aks sayısı, vb.
Üzerine başka bir ürünün konulma izni alınır
Sevkiyat esnasında müşteri/tedarikçi önceliği tanınır
Ürüne ve ambalajına ait bilgiler belirlenir (en, boy, yükseklik, ağırlık vb.)
Palet ve kutu ücretleri belirlenir


Karayolları Taşımacılığı Yükleme Planının Yararları Nelerdir?

Gerçekleştirilecek olan yükleme planına göre yükleme aracını oluşturmayan siparişleri, ücretinin en aza inecek şekilde başka bir siparişle birleştirilerek ve bu birleştirmede fiyat politikasına göre fiyatta belirlenerek en uygun birleştirme oluşturularak sevkiyat hazır olur.
Siparişlerin araca yüklenmesi sırasında müşteriye ait adres ve teslimat yerleri dikkate alınarak yükleme yapılır. Bu duruma göre de ilk teslimat yapılan adresten son teslimat adresine kadar ürünler hasar görmeyecektir. Bu sayede zamandan da tasarruf yapılarak nakliye ücretleri en aza indirilmiş olur.

Karayolları taşımacılığı ile siparişin, araçların dingillerine izin verilen en az ve en fazla miktarda yüklenmesinin güvenlik ve ekonomik açıdan oldukça çok e sahiptir.


Türkiye’den Almanya’ya gönderici önemi dikkate alınarak, ihracat ve ithalat malzemesinin taşınmasının güvenilir olması ve aynı zamanda hızlı ve en az fiyatlar ile hizmet eden bir firmayız. Almanya’ya hizmet kalitesi, faaliyet alanı, referanslar, taşımacılıkta tecrübe ve beklentilere bağlı olarak çalışmaktayız.

ALMANYA KARGO ÜCRETİ HESAPLAMA

Almanya’ya kargo ücreti, Almanya’ya kargo gönderecek olan bir kişi veya kurumların öncelikli sorular arasında ilk sırada yer alır.


• Almanya’ya kargo ücreti ne kadardır?
• Almanya’ya gönderilen kargo ücretini belirleyen etkenler nelerdir?
• Almanya’ya kargo ağırlık hesaplaması nasıl yapılmaktadır?
• Almanya’ya gönderilen kargo ücreti nasıl azaltılır?
• Almanya kargo –desi hesaplaması nedir?
• Almanya’ya gönderilecek kargoya -desi ücretinin etkisi nedir?
• Almanya’ya en fazla taşınabilecek koli ölçüsü nedir?
• Almanya’ya gönderilecek kargolarda mevzuat farklılıkları kargo ücretine etki eder mi?

Gibi soruarın cevaplarını Kargo 34 olarak makalemizde yer verdik.
FİYAT KARŞILAŞTIR


ALMANYA’YA GÖNDERİLECEK KARGO ÜCRETİNİ BELİRLEYEN ETKENLER NELERDİR?

Almanya’ya gönderilecek kargo ücretini etkileyen bazı faktörler bulunur. Bu faktörlere örnek verecek olursak;
Türkiye’den Almanya’ya müşterinize numune göndermeniz gerek fakat işlerinizin yoğun olmasından dolayı Almanya’ya yakın bir zamanda gitmeniz mümkün gözükmüyor. Numunenizi Almanya’ya kargo ile göndermeye karar verdiniz. Fakat daha önce Almanya’ya böyle bir işlem yapmadınız ve bazı endişeleriniz var.


Almanya’ya numuneyi nasıl gönderirsiniz?

Numuneyi Almanya’ya hangi firma ile göndermelisiniz?
Almanya’ya gönderilecek kargolarda ağırlık sınırlaması var mı?
Almanya’ya göndereceğiniz kargonuza ne kadar ücret ödersiniz? gibi sorular bulunur.
Kargo 34 olarak biz de tam bu noktada devreye girmekteyiz. Almanya’ya yapacağınız her türlü sevkiyat işlemleriniz için sizin yanınızdayız.
Almanya’ya göndereceğiniz kargonuzun ücretinin belirlenmesinde bazı faktörler rol oynar. Almanya’ya gönderilecek kargonun ücretini belirleyen ilk unsur ağırlığı, hacmi yani desisidir. Diğer bir unsur Almanya’ya doğru olan uçak seferlerinin sıklığı ve doğru bir paketleme yapılmasıdır.

ALMANYA’YA GÖNDERİLEN KARGO FİYATLARI

Hem sizin hem de Almanya’ya paket gönderecek diğer kişi ve kurumların öncelikli konusu Almanya’ya gönderilecek kargonun fiyatları olacaktır. Almanya’ya gönderilecek kargolarda herkes az ücret ödemesi yapmak ister. Almanya’ya gönderilen kargolarda az ücret ödemesi yapmak için bazı unsurlara dikkat etmek gerekir. Bu unsurlara dikkat etmeden Almanya’ya kargo gönderimi yapılırsa gönderim sırasında yüksek Almanya kargo fiyatları ile karşılaşır.
Almanya’ya göndereceğiniz kargonuza yüksek ücret ödemesi yapmak istemiyorsanız yapmanız gerekenler oldukça basit. Kargo34 firması olarak yapmanız gerekenleri sıraladık. Almanya’ya yapacağınız kargonuzun ağırlığı ve hacmi yani desisini doğru belirlemek isterseniz doğru bir paketleme yapmanız gerekiyor. Paketlemeyi doğru yapıp ağırlığı belirlediyseniz, hacmi olduğunca düşük tutulduysa, en düşük fiyatlarla Almanya’ya kargo gönderimi yapılır.

ALMANYA’YA KARGO ÜCRETİ HESAPLARKEN AĞIRLIĞIN ETKİSİ NEDİR?

Almanya’ya göndereceğiniz kargonun paketlemesini iyi yapmanız gerekmektedir. Paketlemeyi yaptıktan sonra Kargo34’e teslim edebilirsiniz.
Almanya’ya gidecek kargonuzun ağırlığı ölçülürken hem bildiğimiz tartı ile ölçüm yapılıyor hem de hacimsel ağırlık ölçümleri yapılmaktadır ve çıkan sonuca göre ödemeniz gereken tutar ortaya çıkıyor.

ALMANYA’YA KARGO AĞIRLIĞI NASIL HESAPLANIR?


Almanya’ya göndereceğiniz kargonuzun ağırlığını hesaplamak düşündüğünüzden de kolay.
Almanya’ya göndereceğiniz kargonuzun ağırlığını tartı da ölçelim. Almanya’ya göndereceğiniz kargonuzun ebatları standart ölçülerde olduğunu varsayalım. Almanya’ya göndereceğiniz kargoyu tarttık ve sonucun 5 kilo olduğunu gördük.
Bu noktadan sonra hacimsel hesaplama da yapacağızHacimsel hesaplamada şu şekilde;

Almanya’ya göndereceğiniz Kargonun Desi Hesaplaması (Hacimsel Ağırlık Formülü)

EN x BOY x YÜKSEKLİK/HACİMSEL BÖLEN (5000)
Almanya’ya göndereceğiniz kargo 60x40x40 ebadında.
Formüle göre işlemi yapıyoruz 60X40X40/5000 = 19,2 sonucunu elde ediyoruz.
Almanya’ya göndereceğimiz kargonun ücretlendirmemiz daha yüksek olan rakama göre devam edecek.
Almanya’ya gönderilecek kargonun normal ağırlığı 5 kiloydu. Şimdi de Almanya’ya göndereceğimiz kargonun normal ağırlığının mı yoksa hacimsel ağırlığının mı fazla olduğunu bulacağız.
5 kg (ağırlık) <19,2 (hacimsel ağırlık).
Yapılan hesaplamaya göre Almanya’ya gönderilecek olan kargonun hacimsel ağırlığı daha fazla çıktığı için fiyatta hacimsel ağırlık üzerinden hesaplanacak.

ALMANYA’YA KARGO ÜCRETİ BELİRLERKEN PAKETLEMENİN ÖNEMİ NEDİR?


Almanya’ya göndereceğiniz kargo ücretini doğrudan etkileyen faktörlerden biri de Almanya’ya kargo gönderen kişinin doğru paketlemesidir.
Kargonuzun Almanya’ya sağlam bir şekilde ulaşmasının da garantisini Kargo34 olarak vermekteyiz. Almanya’ya göndermek istediğiniz kargo ne olursa olsun paketlemenizi ne kadar küçük yaparsanız Almanya’ya gidecek gönderinize az ücret ödersiniz.
Almanya’ya göndereceğiniz kargonuz zarfa sığacak şekilde fakat siz zarf yerine koliye koymayı seçtiniz otomotiv yan sanayisinden bir ürünün numunesinin gönderilmesi olduğu için kargo zarfta değil kolide gidecek.

Zarf ile kolinin kapladığı hacimsel alan farklı olduğu için ikisinde de ödeyeceğiniz tutar farklı olacaktır.

ALMANYA’YA GÖNDERİLECEK KARGONUN ADRESİ VE ÜCRET İLİŞKİSİ NASIL YAPILIR?


Almanya’ya gönderilen kargo ücretlerini etkileyen unsurlar içinde Almanya’ya düzenlenen uçak seferlerinin sıklığı da yer almaktadır.
Almanya’ya gönderilecek bir kargo ile daha uzak bir yerde bulunan ülkeye gönderilecek kargonun ücretinin aynı olması beklenemez.

ALMANYA’YA GÖNDERİLEN KARGO ÜCRETİ İÇİN DESTEK


Almanya’ya göndereceğiniz kargolarınızda ağırlık ve hacim hesaplamaları için işin Kargo34’ten yardım ve destek alırsanız her zaman kazanan siz olursunuz.


Güvenilmeyen firmalara yüzünden Almanya kargo ücreti hesaplama işleminde yanlış sonuçlar elde edilebilir, Almanya’ya göndereceğiniz kargonuz daha ağır tartılabilir ya da hacmi yanlış hesaplanabilir. Bu durumda maliyetiniz artmış olur.
Bu sebeple Almanya’ya göndereceğiniz kargolarınızı işin uzmanı olan Kargo34’e bırakın. Uzman kadromuz ile tüm sorularınıza yanıt vererek Almanya’ya, kargonuzu tam zamanında gönderelim.

Almanya’ya kargo gönderimi yapacağınız zaman dikkat etmeniz gereken bir başka hususta yasal farklılıklar. Almanya’nın ki yasalarda bulunan farklılıklar Almanya kargo göndermenin çerçevesini de belirliyor. Almanya’dan Türkiye’ye kargo gelmesi ile Türkiye’den Almanya’ya kargo göndermek arasında ülke yasalarının farklı olması sebebi ile büyük farklar unutmayalım.


Almanya’ya yapılan kargo gönderileriniz için ürün ve mal değeri belli bir miktarı geçerse Almanya gümrük mevzuatlarına göre vergilendirmeye tabii tutulursunuz.

ALMANYA’YA MAKSİMUM TAŞINABİLİR KOLİ ÖLÇÜSÜ NEDİR?


Almanya yapacağınız kargo gönderimlerinde en fazla taşınabilir koli ölçüleri diye bir kavram olduğunu bilmelisiniz.
Almanya’ya yapacağınız kargo gönderiminde hazırlayacağınız paketlerin en fazla 120x80x80 ebatlarında olmasına ve bu verdiğimiz ölçüleri aşmamaya dikkat etmelisiniz. Aştığınız zaman Almanya’ya göndereceğiniz kargonuzu daha yüksek bir fiyat ile göndermek zorunda kalırsınız.
200 santimden daha uzun olan kargolarınızın ekspres kargo ile Almanya’ya gönderimi yapılmamaktadır.

30 Kilo’dan Daha Ağır Kargolar Almanya’ya Tek Seferde Gönderilemez
30 kilogramdan daha fazla olan kargolarınızı Almanya’ya tek seferde sevk etmenin mümkün olmadığını da bilmeniz gerekiyor.
30 kilogramdan daha ağır kargolarınız için Almanya’ya ekspres kurye gönderisi de yapılamaz. Kargonuzu Almanya’ya göndermeden önce bu ayrıntılara dikkat etmeniz sizin için avantaj olacaktır.
Almanya’ya kargo gönderimi yaparken 70 kilogram üstü olan kargo gönderlerinize, gümrük mevzuat işlemleri uygulanmaktadır.

Almanya’ya THY Kargo Hizmetleri Uygun Fiyatlarla

Almanya’ya Yurt dışı THY (Türk Hava Yolları) kargo hizmeti kapsamında havacılık sektöründe bir Türkiye markası olduktan sonra daha yukarılara çıkarak dünya markası haline gelen THY ve Almanya’ya sektörde uzun yılların tecrübesi ile çalışmasını sürdürmekte olan Kargo34 işbirliği ile dünya genelinde istediğiniz birçok yere kolayca gönderim yapabileceksiniz. Almanya’ya gönderim yaptığınızda bilmeniz gereken bazı maddeler vardır. Bu maddeleri sizlere kısaca açıklayacağız.

Kargo34 İle Almanya’ya THY Kargo Hizmetleri

Almanya’ya gönderim yapabilmeniz için THY ile anlaşmalı olan bir firma ile iletişime geçmelisiniz. Almanya’ya talepleriniz doğrultusunda konu ile daha detaylı bilgileri iletip sizlere düşen işlemleri bildirecektir. Almanya’ya Kargo34 talep formlarını ile 7 gün 24 saat kullanabileceğiniz  gibi internet üzerinden e-mail yoluyla iletişime geçerek Almanya’ya THY kargo hizmetleri konusu ile ilgili detaylı bilgilere kolay bir biçimde sahip olabilir ve sorularınızın yanıtlarını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Almanya’ya Şirketimiz aracılığı ile yurt dışı THY Kargo hizmetleri aldığınızda ürün, eşya ve benzeri gönderimlerinizde sizleri; gümrük işlemleri, paketleme, konşimento ücretleri ve ücretlendirme gibi işlemler ile kesinlikle uğraşmayacaksınız.

Almanya’ya kargonuzu göndermek istediğiniz yurtdışındaki bölgeye Türk Hava Yollarının eğer direkt bir uçuşu yoksa bile, Almanya’ya THY bu gönderimlerinizi aktarmalı bir şekilde dünya genelinde istediğiniz noktaya kolaylıkla ulaştırmaktadır.

Almanya’ya Yurt dışı THY Kargo hizmetleri alarak başka bir ülkeden bir kargo gelmesini bekliyorsanız, konşimento numaraları ile ya da uçağın hareket tarihi ve saati ile gönderinizin durumu hakkında internet üzerinden kolaylıkla bilgi alabilirsiniz. Almanya’ya Kargo34 firmasından aracılık hizmetleri aldığınızda gönderinin durumunu firmamızdan dilediğiniz an basit bir şekilde öğrenebilireceksiniz.

Almanya’ya eğer gönderiniz gelmişse gerekli resmi evraklarınız ile kargo müdürlüğünün ordino servisine başvurmanız gerekmektedir. Almanya’ya Yurt dışı THY kargo hizmetleri ile gelen gönderileriniz varış yerine geldiğinde paketinizi o gün teslim almak zorundasınız. Almanya’ya giden kargonuzu hemen almadığınız takdirde kargonuzu beklettiğiniz gün başına ardiye ücreti ödemek zorunda kalırsınız.

Almanya’ya Kargo göndermek isteyen çoğu insanın en çok merak ettiği soru yurtdışı için ne kadar gönderim ücreti ödeyeceği hususudur. Almanya’ya Yurt dışı THY kargo hizmetleri ücreti konusunda  Kargo34 ile iletişime geçtiğinizde detaylı bilgileri alabileceksiniz.

Almanya’ya Yurt dışı THY kargo hizmetleri aldığınızda paketleme ve Almanya’ya gümrük gibi işlemleri de yine Kargo34 yapmaktadır. Sizler de bu maddelere dikkat ettiğinizde rahatlıkla Almanya’ya kargonuzu gönderebilirsiniz. Almanya’ya havayolu taşımacılığı sektöründe uzun yılların tecrübesine sahip olan Kargo34, deneyimli ve eğitimli personelleri ile sizlere hizmet vermeye her an hazırdır. Almanya’ya tüm gönderilerinizin yerine zamanında ve planlı bir şekilde ulaştırılması için geç kalmadan başvuru yapabilirsiniz. Almanya’ya adresten adrese ve havalimanından havalimanına gerçekleştirilen gönderim işlemlerinde en hızlı şekilde  zamandan tasarruf ederek emniyetli, hızlı ve güvenli hizmet almış olacaksınız. Almanya’ya tüm hassas gönderileriniz saklama ve taşıma koşullarına uygun olarak paketlenerek Almanya’ya varış noktasına hasarsız bir şekilde ulaştırılması sağlanır. Almanya’ya Yurt dışı THY kargo hizmetleri almak için hemen Kargo34‘e geç kalmadan başvurabilirsiniz.

Easysoftonic