ALMANYA YURTDIŞI KARGO


almanya ekonomi 1

 

Almanya Yurtdışı Kargonuzu Almanya Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Almanya Doküman gönderimi, Almanya Dosya gönderimi, Almanya Evrak gönderimi, Almanya Pasaport gönderimi, Almanya Numune gönderimi, Almanya Paket gönderimi, Almanya Hediye gönderimi ve Almanya Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Almanya acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Almanya Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Almanya gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Almanya’ya sevki yapılır.
Almanya Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Almanya gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Almanya acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Almanya Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Almanya DHL, Almanya FedEx ve Almanya UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Almanya Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Almanya kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Almanya Kargo Takip Numarası, gönderiniz Almanya’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Almanya’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Almanya gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Almanya’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

ALMANYA’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Almanya Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Almanya kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Almanya koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Almanya kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Almanya kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Almanya Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Almanya’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Almanya paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Almanya yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Almanya Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Almanya Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.