Almanya Kargo Gönderim Usülleri Nelerdir?

Daimi Müşterilerimiz ve arama motorları üzerinden yurt dışı kargo gönderimi yapmak isteyen tüm kullanıcılar ve şirketler internet sitemiz üzerinden detaylı bilgiler alabilirler.

Peki Almanya’ya Kargo Gönderimi Nasıl Yapılıyor ?

Telefonla bizlere ulaştıktan hemen sonra tecrübeli operatörlerimiz sizlerden kargo detaylarını isteyeceklerdir. İstenilen bilgilere eksiksiz ve net bir halde iletilmiş olan bilgiler tecrübeli ekibimiz tarafından anında analiz edilerek uygun fiyat bilgisi ve servis süreleri gibi detaylı bilgi analizinde bulunacaktır. Verilen maliyetler, teslimat tarihleri ve servis türü operasyon bilgilerini size uygun olması durumunda hemen kargo kaydınızı oluşturuyoruz.

İstanbul İçi Gönderiler Ücretsiz Transfer

Gönderi yapılacak adres İstanbul ise kargolarınız açık adresinizden toplama araçlarımız ile ücretsiz olarak alınacaktır. Türkiye içinden farklı şehirlerden yurt dışına kargo gönderimi yapmak isteyen tüm müşteriler, gönderileri çok ivedi bir şekilde yollanması gerekiyorsa İstanbul merkez ofislerimizden İstanbul uçak kargo hizmetlerimizle aynı gün içerisinde ulaştırabilme imkanımız bulunmaktadır. Biraz maliyetli bir iştir ancak zaman yönünden kısıtlı olan müşterilerimiz için en hızlı şehirler arası kargo ulaştırma hizmetlerinden birisidir. Acil ulaştırma şartı yoksa herhangibi bir iç kargo servisleriyle bir günde ofisimize gönderebilirsiniz.

Firmamız yurt dışına kargo gönderimi yaptığı kadar, yurt içinde de hava alanı bulunan tüm şehirlere de uçak kargo hizmetleri sunmaktadır. İstanbul Merkez Ofisimize ulaştırılan gönderiler operasyon görebilmesi için yetkili birime sevk edilmektedir. Kargonun üzerinde yazmakta olan iletişim bilgileri aracılığıyla paketin şirketimize ulaştığını size bildirmekteyiz. Hemen sonrasında yapılan kontroller sırasında kargo içeriğinde ve ambalajlamasında herhangibi olumsuz bir durum yoksa, kargo ödemesi de bizlere ulaştığı andan itibaren hemen çıkış yapabilmesi için tüm gerekli belgeler hazırlanmaktadır. Son olarak ise kargonun ulaştırılacağı adrese doğru kargo uçağıyla yola çıkması için nakledilir.

Firmamız yurt dışında verdiği hizmetler kadar, yurt içinde de hava alanlarının bulunduğu şehirlere uçak kargo hizmetlerimiz bulunmaktadır. Daha sonra ise İstanbul merkez ofisimiz’e ulaştırılan gönderileriniz operasyon görmesi için yetkili birimlerimize sevk edilmektedir. Kargolarınızın üzerinde yazan iletişim bilgileri sayesinde paketin şirketimize ulaştığını sizlere anlık olarak bildirmekteyiz. Hemen sonrasında yapılan kontroller neticesinde kargo içeriğinde ve ambalajlamasında bir sıkıntı olmadığı gözlemlendiğinde, kargo ödemesini de tarafımıza ulaştığı andan itibaren çıkış yapabileceği belgeleri hazırlamaktayız. Daha sonrasında çıkış yapması planlanan kargo uçağına nakil işlemleri tamamlanır.

Gıda ürünlerini kargo gönderimi yapacak müşteriler ilk olarak Gıda Üretim Serfitikasını şirketimize mail bilgileri üzerinden yollaması gerekmektedir. Elimize ulaşan üretim serfitikaları ana taşıyıcı iş birliği yapmış olduğumuz kuruluşlara gönderilir. Yapılan analizler neticesinde kargonun taşınıp, taşınamayacağı firmamıza bildirilmektedir. Kozmetik ve ilaç kategorisindeki kargo gönderileri için müşterilerimiz MSDS formunu ilk etapta şirketimize ulaştırmaları gerekmektedir. MSDS formu İngilizce 16 maddeden oluşmaktadır. Ürünün içeriğinde bulunan maddelelerin analizini belirten sonuç raporudur. Tüm dünya ülkelerinde düzenli olarak hergün kargo çıkışlarımız bulunmaktadır. Firmamıza ulaşmış olan gönderiler asla bekletilmezler ve geldiği gün ödemesi ve tüm detaylı bilgileri ulaştırılması halinde aynı gün çıkış yapmaktadır.

Günümüzde artık yurt dışı kargo göndermek çok kolay bir hal almıştır. Türkiyede bir şehirden başka bir şehre kargo göndermek kadar zahmetsiz ve kolay bir hizmet haline gelmektedir. Firmamıza bi telefon açmanız tüm bu işlemleri takip etmemize olanak sağlayacaktır. Tüm kargo süreçlerini en ufak detaylarına kadar deneyimli ekibimiz ilgilenecektir ve sizlere canlı canlı bilgi sunacaktır.

Web sayfamız üzerinden kargo takip numaralarınız ile sizlerde çok rahat bilgi edinebileceksiniz. 150 kg’a kadar şahsi kargolarınızı gönderim yapabilirsiniz. 150 kg’dan fazla olan gönderileri ise kapı teslimi şahsi kurye gönderimi yapmak istediğinizde birden fazla bölerek, parça parça da gönderebilmektesiniz. Resmi ve belgeli daha uygun rakamlara ihracat taşımacılığı yapmak istediğinizde firmamız ve gümrükçünüz olmasa bile şirketimizden yapabilmektesiniz.