Almanya Kargo Hacim Ağırlığı Hesaplama Nasıl Oluyor?

Tüm dünyada bulunan ülkelere firmamız potansiyeli altında kargo gönderimleri yapacak müşterilerimiz, deneyimli ekibimiz ile kargo bilgilerini paylaşmaktadır. Bir kargonun gerçek ağırlığı dışında, ölçü bilgileri de esasa alınmasından sonra hacim ağırlıkları ortaya çıkarılır. Bu işlem çok basit bir işlemdir. Sizler de bu hesaplama ile kargonuzun hacim ağırlığını öğrenebilmektesiniz.

Boy x En x Yükseklik / 5000 – Genelde numune tarzında gönderimler de bu şekilde hesaplanabilmektedir. Ortaya çıkacak olan sonuç, gerçek ağırlıktan daha fazlaysa bu kilo esas alınmaktadır. Fakat net ağırlığından küçük olması halinde gerçek ağırlık üzerinden işlem görmektedir. Hacim hesaplama işlemlerinden anlaşıldığı üzere kargoyu ücretlendirme konusunda ölçü bilgilerinin ne denli önemli olduğu ve bir santimin bile fiyatlar üzerinde etkisinin çok olduğunun göstergesidir.

Deneyimli olan personellerimiz sizlere her aşamada bilgi sunduğu gibi destek de sağlayarak, tüm işlemlerinizi sorunsuz kapsamlarda yürütebilmektedirler. Dünya üzerindeki bütün ülkelere bir telefonla kargo gönderimi yapabileceğiniz uluslar arası bağlantısı çok güçlü, kaliteli çözümler sunan ve her ülkede çok fazla bağlı acenteleri olan yurt dışı kargo şirketimiz ile fiyat tekliflerini almadan önce diğer hava yolu şirketleriyle irtibata geçmenizi istemeyiz.

Piyasada bulunan en uygun toptan satıcı ücretlerini tüm müşterilerimize uygulamaktayız. Uzun süredir kara yolu ve hava yolu kargo taşımacılık hizmetleriyle güvenle gönderilerinizi ulaştırmaya devam ediyoruz. Tam zamanında ve sorunsuz kargo teslimatlarının da uzmanlaşmış bir ekip ile sizlere en iyi taşımacılık servislerini sunabilmek adına aralıksız çalışmalarımızı yürütmeye devam ediyoruz.

Almanya Uçak Kargo şirketi hayatın her bir yanında sizlere yurt dışı kargo hizmetleri sunmaya devam etmekten mutluluk duyar.

ALMANYA KARGO TAKİP SORGULAMA SİSTEMİ NASIL?

Kargo şirketimiz ile hizmet almış olan bütün müşterilerimiz web sitemiz üzerinden kargolarını her an canlı canlı takip edebilirler. Kargo çıkış saati ve tarihi, an itibariyle bulunmuş olduğu lokasyon, hangi aşamalardan geçtiği gibi detaylı tüm bilgileri size verilen konşimento takip numarası ile sorgulayabileceksiniz. Firmamızın ücretsiz olarak sunmuş olduğu bu olanaktan bizi seçecek olan bütün müşteriler yararlanabilmektedir. Yurt dışına göndermek istediğiniz kargolarınız merkez ofislerimizden çıktığı an itibariyle takip kodları tarafımıza ulaşmakta ve an an raporlanabilmektedir.

Anlık sorgulama sayfaları ile birlikte tüm cihazlar aracılığıyla kargonun akıbetini canlı canlı öğrenebilirsiniz. Gönderim hangi saat, tarih ve kime teslim edildiği bilgilerini haftanın 7 gün 24 saat sizlerde kolay bir şekilde öğrenebileceksiniz. Gönderinizin durumunu en ivedi şekilde takip etmek için Kargo Takip Sorgulama ekranına girerek takip numarasını yazarak ve sorgula butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz. Yeni açılan pencerelerde öğrenmek istediğiniz tüm detaylı bilgiler karşınıza çıkacaktır. En son paketleme durumu ve tahmini teslimat sürelerini öğrenmek için web sayfamıza giriş yapabilirsiniz.

Havacılık firmamız olan uçak kargo 34 alanında sürekli ve etkin seferler düzenleyen çözüm ortaklarına ve güçlü bir filoya sahiptir. Müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli ilke edinmiş bir bakış açısı ile taşımacılık sektörlerinde lokomotifidir diyebiliriz. Uçak kargo gönderileri de; zarf, koli, evrak, paket, numune gibi taşınabilir değerleri en güvenli bir şekilde adresine ulaştırmaktadır. Herhangi bir tonaj, kilo sınır olmadan hızlı ve güvenli transferi, performans/fiyat ölçüleri ile en doğru şekilde sunabilmektedir.

Acil Kargo Express tarafından sunulan uçak kargo hizmetine itibar etmek isteyen bütün müşteriler gönderileri en çok güvenilir emin ellere teslim etmektedir. Firmamız ile iletişim kurabilmek için merkez ofisi arayarak yada talep formlarını kullanarak destek alabilirsiniz. Aklınız hiçbir zaman gönderiniz de kalmasın istiyorsanız hemen bizlerle irtibat kurunuz. Uzman ekibimiz ile tüm süreçte en ince ayrıntısına kadar bizzat ilgilenen profesyonel bir ekibe sahibiz. Ön bilgi almak ve detaylı bilgi almak için günün her anı bir telefon veya yazılı ortamda ise e-mail yoluyla kargo şirketimize ulaşabilmektesiniz.

Kargo gönderilerinden, teslimat aşamasına kadar geçen bütün bu süreçte profesyonel bir destek alabileceğiniz kaliteli bir firma ile çalışmak isterseniz kesinlikle en doğru adreste olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Her ülkenin de kendine göre gümrük müşavirliği kuralları bulunmaktadır. Yollanan kargolar herhangi bir ticari faaliyet gördükleri zaman ürünün faturasında ki bulunan ücrete göre vergilenebilmektedir. Hizmetler hakkında detayları ve gümrük prosedürleri hakkında daha kapsamlı bilgi alabilmek için lütfen firmamızı arayınız.