AFRIKA YURTDIŞI KARGO

Afrika Yurtdışı Kargonuzu Afrika Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Afrika Doküman gönderimi, Afrika Dosya gönderimi, Afrika Evrak gönderimi, Afrika Pasaport gönderimi, Afrika Numune gönderimi, Afrika Paket gönderimi, Afrika Hediye gönderimi ve Afrika Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Afrika acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Afrika Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Afrika gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Afrika’ya sevki yapılır.
Afrika Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Afrika gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Afrika acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Afrika Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Afrika DHL, Afrika FedEx ve Afrika UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Afrika Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Afrika kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Afrika Kargo Takip Numarası, gönderiniz Afrika’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Afrika’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Afrika gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Afrika’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

AFRIKA’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Afrika Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Afrika kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Afrika koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Afrika kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Afrika kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Afrika Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Afrika’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Afrika paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Afrika yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Afrika Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Afrika Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.