AFGANISTAN YURTDIŞI KARGO

Afganistan Yurtdışı Kargonuzu Afganistan Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Afganistan Doküman gönderimi, Afganistan Dosya gönderimi, Afganistan Evrak gönderimi, Afganistan Pasaport gönderimi, Afganistan Numune gönderimi, Afganistan Paket gönderimi, Afganistan Hediye gönderimi ve Afganistan Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Afganistan acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Afganistan Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Afganistan gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Afganistan’a sevki yapılır.
Afganistan Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Afganistan gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Afganistan acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Afganistan Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Afganistan DHL, Afganistan FedEx ve Afganistan UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Afganistan Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Afganistan kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Afganistan Kargo Takip Numarası, gönderiniz Afganistan’a çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Afganistan’a Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Afganistan gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Afganistan’a yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

AFGANISTAN’A KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Afganistan Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Afganistan kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Afganistan koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Afganistan kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Afganistan kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Afganistan Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Afganistan’a sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Afganistan paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Afganistan yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Afganistan Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Afganistan Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.