ABD YURTDIŞI KARGO

ABD Yurtdışı Kargonuzu ABD Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

ABD Doküman gönderimi, ABD Dosya gönderimi, ABD Evrak gönderimi, ABD Pasaport gönderimi, ABD Numune gönderimi, ABD Paket gönderimi, ABD Hediye gönderimi ve ABD Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için ABD acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

ABD Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
ABD gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün ABD’a sevki yapılır.
ABD Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri ABD gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki ABD acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
ABD Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz ABD DHL, ABD FedEx ve ABD UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

ABD Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, ABD kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

ABD Kargo Takip Numarası, gönderiniz ABD’a çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
ABD’a Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için ABD gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

ABD’a yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

ABD’A KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

ABD Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı ABD kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
ABD koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
ABD kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
ABD kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
ABD Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
ABD’a sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
ABD paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
ABD yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
ABD Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online ABD Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.